Teraz jest 26 lipca 2014, o 13:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 grudnia 2011, o 11:46 
-

popik napisał(a):
Siłownia - ciasno, 3 osoby i już nie ma się jak ruszyć, sprzęt używany (pomimo obietnic, że będzie nowy).

Wczoraj specjalnie stanęłam i policzyłam ćwiczących Panów, również z myślą o Pani troskliwości, Doliczyłam się 12 i nie byli się ciężarami po plecach.

Pani Popik

dlaczego Pani to ukrywała? Pani, nadzieja polskiego sportu, przygotowanie do zawodów.
Ja, kobieta już po czterdziestce w dobroci serca znalazłam coś specjalnie dla Pani

http://www.spala.cos.pl/

Londyn za rok, będę Pani dzielnie kibicowała z szalikiem przed telewizorem.

Fitness - 10 osób trochę ciasno, ale od biedy da się wytrzymać, nagłośnienie - masakra - albo słychać muzykę z małego magnetofonu, albo słychąc Panią instruktorkę, w skrócie jeśli muzyka jest ciszej i słychać Panią, to słychać też tupot butów co w sumie daje tragedię, jeśli muzyka jest głośniej, to nie słychać Pani, co razem również daje tragedię.

Nagłośnienie nie jest porywające ale wiem, że zmienią. Ale skoro Pani cierpi na niedosłuch, to może znajdziemy jakiegoś dobrego laryngologa?

Brak luster - ogromny minus (jeśli już są, to przepraszam, ale jak byłam ostatnio to nie było).

Wycisk na fit. hmm.. jeśli jesteś Panią ze sporą nadwagą, to się zmęczysz, jeśli jesteś przeciętną dziewczyną, to jak nie będziesz sobie dodatkowo skakać po swojemu, to nie zabieraj nawet ręcznika...

Pani Popik , ja mam dla Pani doskonałą propozycję (już kolejną ale Pani jest natchnieniem) - może Pani otworzy swój klub, gdzie będzie Pani "skakać po swojemu" - Klub Radosnych Kangurków?

Kardio - jedna bieżnia już się zepsuła niestety, dosyc ciasno ustawiony sprzęt - jeśli dwie osoby chcą ćwiczyć, to trzeba robić przemeblowanie ale to akurat nie problem.

Fantazja Panią ponosi, bieżnie działają obydwie

Obsługa miła, ale nie do końca profesjonalna, tzn. dla kogoś kto zaczyna treningi będzie ok, ale dla kogoś kto ma o tym w miarę pojęcie i np. chciałby się przygotować do jakiś zawodów to raczej nie znajdzie nikogo, kto ułoży mu profesjonalny plan trenigowy.

[b]O to ciekawe co na to pan Paweł, który z wykształcenia jest Trenerem Personalnym, dziś będę, przekażę mu

Moim zdaniem w siłowni najlepiej wyszedł kącik relaksacyjny w postaci kanap i stolika, ale to nie kawiarnia przecież.. Jak na taką ofertę i takie warunki, to po kilku tygodniach funkcjonowania nadal uważam ze ceny są zdecydowanie za wysokie i nieadekwatne do oferty, warunków i sprzętu.

Podobno nie ma już fitness w godzinach porannych, czy można zamieścić na forum aktualny grafik?

Pani Popik po co Pani grafik, skoro wszystko jest takie do du...y? dla Pani inf zajęcia rano są.

Ja jestem tylko ciekawa niezmiennie , czy jest Pani równie wyszczekana na żywo, co na forum. I czy miała Pani tyle cywilnej odwagi, by nie mądrzyć się tu, tylko swoje "cenne" sugestie przekazać właścicielom.

Ale jak to polskie przysłownie mówi "krowa, która dużo ryczy..." resztę myślę taka sportsmenka, jak Pani na pewno sobie dopowie.

Ja po trzech tyg mam 4 kg mniej. I super, podobnie reszta Pań, które ćwiczą. Atmosfera świetna, wysiłek duży. Żadna nie musi się krępować, że tu lub tam ma fałdkę lub, że po ciąży brzuch je wisi. I na szczęście nie ma takich zblazowanych Pań.

Serdecznie pozdrawiam

Baśka Pyszniewska "z lekką nadawgą"

PostNapisane: 9 stycznia 2012, o 11:36 
-

co przechodze to tam pusto;( szkoda

PostNapisane: 9 stycznia 2012, o 12:42 
-

Obrazki: 1
Pochwały: 1
KiER napisał(a):
co przechodze to tam pusto;( szkoda

To nie przechodź tylko wejdź, zawsze jakiś sztuczny tłok się zrobi ;)

Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 9 stycznia 2012, o 12:50 
-

Co się dziwić, za drogo jak na nasze osiedle, byłoby taniej, byłaby większa frekwencja..

PostNapisane: 9 stycznia 2012, o 18:46 
-

no wlasnie CENY ODSTRASZAJA.. a wiadomo ze dzis kazdy oglada dwa razy kase zanim ja wyda, szczerze to liczylam na ceny w granicach 70 zl..i teraz juz pormocje mnie nawet nie zachecaja..powinny byc na dzien dobry :/

PostNapisane: 10 stycznia 2012, o 12:13 
-

Od której otwierają siłownię?

PostNapisane: 15 stycznia 2012, o 11:35 
-

Pochwały: 4
Cena za karnet (oczywiście) moim zdaniem O.K. Gdy mieszkałem w Gdyni i chodziłem na siłownię wydatki były podobne.Podejrzewam że to koszt wynajmu obliguje właścicieli do takich a nie innych kwot :/ Życzę powodzenia,bo siłka to dobry pomysł na naszym fenixie.

PostNapisane: 16 stycznia 2012, o 21:44 
zbanowany

Obrazki: 0
mam pytanie czy ktoś skorzystał z darmowego dnia ćwiczeń w naszej siłowni w weekend? jak było?

PostNapisane: 16 stycznia 2012, o 22:07 
-

a ja mam pyt czy ktos ma jakies inf odnosnie zajec z zumby ktore maja sie odbywac w silowni?? ;)

PostNapisane: 16 stycznia 2012, o 22:16 
-

Pochwały: 13
katinka, ja nie :D

alicja02066, od początku lutego ma być - drugiegi tygodnia czy cuś ;)
żeby nie było nie będę uczestniczył :D

ps. zresztą nie rozumiem czemu nie zasięgacie informacji u źródła - jesteta wstydliwe ;)

Ostatnio edytowano 16 stycznia 2012, o 22:17 przez Theiss, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 16 stycznia 2012, o 22:21 
-

Theiss napisał(a):
katinka, ja nie :D

alicja02066, od początku lutego ma być - drugiegi tygodnia czy cuś ;)
żeby nie było nie będę uczestniczył :D

ps. zresztą nie rozumiem czemu nie zasięgacie informacji u źródła - jesteta wstydliwe ;)

po co u zrodla jak tu jest tyle osob ze mozna sie o wielu rzeczach dowiedziec nie wychodzac z domu;p :p

PostNapisane: 16 stycznia 2012, o 22:47 
-

Pochwały: 13
alicja02066 napisał(a):
tu jest tyle osob ze mozna sie o wielu rzeczach dowiedziec nie wychodzac z domu;p

Tysz prowda :D

A informacja o zumba jest z dziś zatem aktualna ;)

PostNapisane: 17 kwietnia 2012, o 18:28 
-

Pochwały: 2
witam, mam pytanie o aktualny grafik, oraz od której mogę przyjść na siłownie aby był ktoś kto może wytłumaczyć jak działają maszyny i jak ich używać aby były efekty... :diabel:

PostNapisane: 23 kwietnia 2012, o 09:51 
-

Pochwały: 2
?? ?? ?? ?? to może choć info gdzie można to sprawdzić??

PostNapisane: 23 kwietnia 2012, o 10:07 
-

chyba tylko na ich szybie...tam wisi grafik zajęć co w który dzień o której godzinie...albo telefonicznie, chociaż nie śledzę wątku i nie wiem czy gdzieś na początku podali

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]