Teraz jest 24 października 2017, o 10:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2012, o 18:08 
-

Witam Mieszkam na os.kasztanowym już od lutego,wszystko fajnie,czasami coś do ogródka wpadnie można wtedy przy okazji z sąsiadami pogadać :D ,wypić piwo.Ostatnio się złożyło że wyjeżdżam na delegacje i nie ma Nas w mieszkaniu,ale zawsze sobie myślałem że Bolszewo to ostoja spokoju,ale przed wczoraj się mój sen o spokoju skończył i nie chodzi o to że od pół nie dostałem żadnego rachunku czy też orlex ma problem z załatwieniem po terminie aktu notarialnego.Chodzi o tych dwóch parszywych nie robów którzy nie potrafią jak każdy z nas zarobić na życie w normalny sposób tylko okradają nasze własne "M" :kości: . Pisze bo może zauważyliście coś podejrzanego na naszym osiedlu.Jestem w stałym kontakcie z moim znajomym z kryminalnej i już od pewnego czasu na nich polują ale jeszcze nic nie było na kasztanowym.Wiec proszę by ktoś co coś widział napisał mi na privie by nie ujawniać wiadomości. I miejmy nadzieje że dzięki naszemu staraniu złapiemy gnoi.Pozdrawiam M.Doppka :)
Ps dziękuje Sąsiadowi za poinformowanie policji gdy mnie nie było :o e:

Ostatnio edytowano 20 maja 2012, o 18:15 przez Kambey3, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 maja 2012, o 18:14 
-

przy okazji rozmawiałem ze znajomą z TK. Chodzi o to że Orlex jako główny deweloper Wejherowa nie zakłada żadnego monitoringu na swoich oś co wedle Polskiego prawa powinien robić jako ochronna swojego mienia,i przy okazji żeby zmotywować trochę władzę gminy,do interwencji bo u nas to dopiero początek trzecie czy czwarte włamanie,a na innych osiedlach w Wejherowie to już norma

Strefa czasowa: UTC + 1