Teraz jest 20 sierpnia 2017, o 09:01

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 stycznia 2017, o 02:15 
-

Obrazki: 1
Pochwały: 2
ECH.... wybuch nicości.BigBang. Nic wybuchło i.... coś stworzyło? Pewnie jak to ma miejsce przy wybuchach (co kurde logiczne i jasne), stworzyło życie. Naprawdę?

No ale wybuchy niszczą. Więc cóż ten wybuch stworzył?
Oprócz ignorantów i elit, stworzył naukę i innych Koperników, i "studentów".
Potem Kepler się przyplątał. I "studenci" założyli nazistowską firmę o kryptominie NASA.
A Hiroszimę zaczęto odbudowywać w dwa dni po wybuchu bomby... kurde ATOMOWEJ.
Google Street i szczena opada.
Ktoś pociągnie temat medialno-szkolnego idiotyzmu?

PostNapisane: 21 stycznia 2017, o 11:53 
-

Chodzi mi głównie o to, że tak naprawdę nie możemy być niczego pewni na 100%.
Coś mnie tknęło kiedy zobaczyłem zdjęcie Plutona, kiedyś planety:
Obrazek
No moment, naprawdę?
Zacząłem więc grzebać trochę w temacie, i znalazłem powiązania Walta Dysneya z NASA.
Okazało się, że Dysney nie tylko sponsorował i wspierał nazistów w czasie 2 wojny światowej, ale też przyjażnił się i współpracował z samym von Braunem:
Obrazek
No i mam całą masę wątpliwości, łącznie z pytaniem, w jaki sposób mały satelita przesłał sygnał radiowy poprzez wiele milionów kilometrów?
Jasne, odpowiedź może być zawarta w jednym słowie: technologia.
Tyle tylko, że to odpowiedź ignoranta.

Bardzo mocno wydaje mi się, ża cała nazistowska firma jaką jest NASA (operacja "Spinacz"- sprowadzanie hitlerowskich naukowców do USA i pełne ułaskawienie i oczyszczenie z win w zamian za pracę w NASA) jest po prostu farsą.
Lądowanie na Księżycu też przecież wydaje się być żartem "elit" wykonanym w studio filmowym.
Obrazek

A co do "zdjęcia" Plutona, w jakiś sposób ci oszuści musieli zaznaczyć miejsce Dysneya i jego powiązania z NASA. Zrobili to właśnie w taki sposób. Umieścili kontury jednej z jego postaci na "planecie".
NASA śmieje się nam wszystkim prosto w twarz, ale są jeszcze ludzie na Ziemi, którym to nie tylko nie przeszkadza, ale dają zielone światło na poczynania tych oszustów.
NASA podobno dostaje od rządu USA 50 milionów dolarów na ... dzień. Taka mafia musi być nietykalna.

PostNapisane: 21 stycznia 2017, o 15:19 
-

Pochwały: 1
A co tu wiele rozwijać temat.Rzecz z Bogiem ma się tak- Nie ma żadnego dowodu na istnienie Boga,tak jak nie ma dowodu,że Boga nie ma,więc to kwestia wiary.

PostNapisane: 22 stycznia 2017, o 04:42 
-

Wydaje mi się że to jednak temat na inny dział :-P . Chciałem tylko zapodać może taki punkt widzenia, w którym "elity" nawiązują do ateizmu, jednocześnie tworząc "naukę", która sama w sobie, jest przeciwieństwem Biblii.

A przecież robienie wszystkiego "na opak" jest kwintesencją satanizmu (nauka, chciałbym używać tu słowa "science"- odwraca np. biblijny pogląd na początek życia). I dziwnym trafem, to "na opak" kurczowo trzyma się Biblii i wręcz stara się ośmieszyć Biblię każdym dostępnym argumentem. A to są argumenty wzięte z powietrza.

PostNapisane: 24 stycznia 2017, o 21:11 
-

Zielone Wzgórze napisał(a):
A co tu wiele rozwijać temat.Rzecz z Bogiem ma się tak- Nie ma żadnego dowodu na istnienie Boga,tak jak nie ma dowodu,że Boga nie ma,więc to kwestia wiary.

Czyli idąc głosem wiary, albo dinozaury wyewoulowały w ptaki, albo Eskimosi mają naturalne futro. No bo to logiczne.
Idąc dalej, albo Bóg stworzył życie w mgnieniu oka, albo za 65 milionów lat chomiki będą ze sobą rozmawiać i budować statki kosmiczne. Na Księżyc!!

PostNapisane: 28 stycznia 2017, o 12:16 
-

Oczywistym jest to, że "klasa" polityczna musi w jakiś sposób kontrolować społeczeństwo.
Wszelkie afery czy kłamstwa są zamiatane pod dywan, od czasu do czasu, któryś z polityków zostaje "ukarany" na pokaz.
Tak dla utrwalenia iluzji o demokracji i sprawiedliwości społecznej.

Jednym chyba z najskuteczniejszych sposobów kontroli społeczeństwa jest strach.
A jeżeli ma się do dyspozycji narzędzie zwane telewizją (ang. : tell-a-vision), sianie strachu może być bardzo skuteczne.

Może najpierw pokaże coś, co jest związane z dość makabryczną sprawą, a o której dużo mówiono w telewizji.
Ba, uczono w szkole i otwiera się muzea na całym świecie.

Obrazek

http://dabhar.org/SP/5/5Statystyki.htm - to adres na strony, która podaje statystyki żydów na rok 1939.

W poszczególnych krajach Europy (w tym uwzględniono Rosję) tuż przed wybuchem 2 wojny światowej żyło razem lekko ponad 3 miliony żydów.
Ale oczywiście za gadanie o pewnej "nieścisłości" w kontekście przedstawiania historii oficjalnej.... można w Polsce wylądować w więzieniu!
Tak się "klasa" ustawiła.
Według oficjalnej historii w holokauście zginęło ponad 6 milionów żydów.
To ja nie wiem- Niemcy ich klonowali czy jak?

Po tym jak dotarło do mnie że NASA (blisko związana z powyższą sprawą- za chociażby swoim nazistowskim personelem- von Braun był odpowiedzialny za śmierć ponad 22 tysięcy więźniów... w większości to jednak nie żydzi), zacząłem patrzeć na wszystko trochę inaczej.

I tak np. proste pytanie- dlaczego Księżyc ma kratery? I to aż tak dużo?
W szkole mówiono mi że Księżyc działa jak tarcza i chroni Ziemię przed asteroidami.
No ale, Księżyc jest zwrócony do Ziemi ciągle tę samą stroną, więc jak to możliwe że ma tyle kraterów właśnie na tej stronie?
Gdyby asteroidy nadlatywały do Księżyca od strony Ziemi, to chyba logiczne że grawitacja Ziemi chroniłaby właśnie Księżyc.

I tak samo ma się sprawa z tymi "bombami atomowymi".
Bardzo, bardzo potężne narzędzie siania strachu. Obraz grzyba atomowego jest chyba najbardziej przerażającym obrazem
w umyśle większości ludzi.
Po raz pierwszy bomba atomowa pojawia się w książce z roku.... 1913. Nowela H. G. Wells'a pod tytułem "The World Set Free".
Ależ tytuł adekwatny do treści! Lepszego nie można było chyba wymyśleć.

Patrząc na te wszystkie filmy z testów z wczesnej "kariery" bomb atomowych, wodorowych czy jeszcze innych bzdet, chyba
każdy z nas (w dobie elektroniki i wiedzy na temat trików filmowych), może po prostu skinąć tylko ramieniem z politowaniem...

A temat bomb atomowych podstawiło mi google earth.
Przecież po wybuchu bomby atomowej (Hiroszima została totalnie przecież zniszczona) życie jest niemożliwe przez
setki lat.
A jednak zarówno jak i Hiroszima jak i Nagasaki są odbudowane i ludzie NORMALNIE tam sobie żyją.

Aha- są tam muzea na temat wybuchów bomb atomowych....

Muzea..... już chyba napisałem ten wyraz powyżej... :) :D :p

PostNapisane: 28 stycznia 2017, o 14:52 
-

Jedna z najśmieszniejszych dla mnie rzeczy, która dotyczy mafijnej NASA.

Oto niedawno uchwycony przez "satelitę", "wysłaną w kosmos" przez NASA, przelot Księżyca na tle Ziemi:

Obrazek

Satelita o nazwie DISCOVR był oddalony od Ziemi o około 1.6 miliona kilometrów (wciąż WIFI działa, jak mówią).
Jest to animacja złożona z kilku zdjęć zrobionych w odstępie kilku godzin.
No już niech im będzie- chmury tak wolno się poruszają że przez prawie 5 godzin nie można zauważyć
jakiejkolwiek zmiany ich ułożenia....
Aha, podobno Księżyc orbituje Ziemię a nie przelatuje sobie obok.

Ale oto dla porównania inne zdjęcie z kronik NASA:

Obrazek

Ta kropeczka ponad flagą hamerykańską to podobno Ziemia :)

Dwa obrazki z tej samej strony http://www.nasa.gov przedstawione obok siebie, zasługują chyba na miano "żartu dnia" :D

PostNapisane: 4 lutego 2017, o 13:02 
-

A wiecie dlaczego Pluton został zdegradowany do planety karłowatej?
Otóż w sierpmiu 2005 roku "odkryto" trzy inne obiekty, które od Plutona są po prostu większe.
Wiadomo że NASA nadaje wszystkiemu co "odkryje" imiona czegoś co nie istnieje.
I tak mamy tutaj trzy super nazwy od bardzo "poważnej" firmy:
Xena- legendarna wojowaniczka :D
Santa Claus- tu nie trzeba wyjaśniać :)
Easter Bunny- no tu przebili samych siebie :D

Obrazek

PostNapisane: 9 lutego 2017, o 09:27 
-

Nie rozumiem czego dowodzi twój ostatni post? O co chodzi z tymi nazwami? To jak rozumiem były nazwy przejściowe, nieoficjalne?

PostNapisane: 12 lutego 2017, o 11:58 
-

Corey napisał(a):
Nie rozumiem czego dowodzi twój ostatni post? O co chodzi z tymi nazwami? To jak rozumiem były nazwy przejściowe, nieoficjalne?

Chodzi mi o to, że NASA to tak naprawdę jeden wielki żart. I to dość niesmaczny.
Tak, masz rację- to były nazwy kodowe. Nazwy, które w zestawieniu ze "zdjęciami" Pluto-na dają chyba trochę do myślenia.

Inna rzecz- Curiosity Rover.
Można przeczytać sobie na wikipedii czym to ustrojstwo jest.
Mnie najbardziej interesuje system łączności. O ile zasilaniem łazika zajmuje się RTG (radioisotope thermoelectric generator), który produkuje prąd elektryczny z procesu rozpadu plutonu 238 o ile się nie mylę (uwaga- to jest technologia z roku 1976 wykorzystana w misjach Viking... aż się dziwię że nie wymyślili czegoś lepszego od tego czasu) to opis samych anten jest dość znikomy.

A co najważniejsze- nie ma informacji na temat mocy nadajnika w tym samochodziku NASA.
Jakim cudem z Ziemi można tym czymś sterować? Przecież odległość z Ziemi do Marsa jest zmienna i wacha się pomiędzy 55 milionów kilometrów do... 401 milionów kilometrów! Średnia odległość to 225 milionów kilometrów.

I na Ziemi czasem brak sygnału w komórce, a NASA ma stałe połączenie z Marsem... No, oczywiście kiedy Mars jest zasłonięty Słońcem to tego połączenia brak...

Dla mnie to stek bzdór jest.

No to co- chcecie się dowiedzieć gdzie tak naprawdę jest Mars? Macie google Earth? Ja znalazłem :) Oto ściąga:

No dobra, podam koordynaty dla tych, którzy chcą sami sprawdzić w google Earth. Zwróćcie też uwagę na sam widok tej okolicy.
Wystarczy zrobić zdjęcie, dodać czerwonej farby w photoshopie i zdjęcie Marsa jak znalazł! Porównajcie sobie sami z oficjalnymi "zdjęciami" Marsa.

Oto koordynaty:
Latitude: 75°25'41.99"N
Longitude: 89°49'19.92"W

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I to jest właśnie to- NASA bierze niesamowite pieniądze (50 milionów dolarów... dziennie!) i daje w zamian co? Zdjęcia.
Karmi ludzkość zdjęciami, które każdy z nas może wykonać na średniej klasy komputerze.
Cóż takiego NASA wniosła dla świata? Oprócz fałszywego lądowania na Księżycu i ton zdjęć z wyimaginowanych podróży międzyplanetarnych- absolutnie nic.

PostNapisane: 12 lutego 2017, o 21:43 
-

Ech, kochana NASA :)

https://www.nasa.gov/mission_pages/apol ... ge_12.html

Obrazek

Apollo 11 wystartował z Cape Kennedy 16 lipca 1969 roku z misją wylądowania na Księżycu.
W miarę możliwości również i cudownego powrotu na Ziemię.
No więc załoga wystartowała, wylądowała, zagrała partyjkę golfa na Księżycu, Buzz zrobił siusiu w kombinezon no i wrócili na Ziemię.
Na pokładzie Apollo 11 było trzech ludzi: Neil Armstrong, Edwin "Buzz" Aldrin i pilot Michael Collins.
Ten trzeci... NIGDY nie chodził na Księżycu.
Przebywał przez cały czas misji w kapsule dowodzenia, mając baczność na systemy bezpieczeństwa i stałą łączność z NASA.
Tak, miał bardzo odpowiedzialne stanowisko.
To zdjęcie (znów ze strony NASA) pokazuje jednak coś innego.
Na odbiciu wizjera hełmu Edwina Aldrina widać jeszcze dwie inne osoby. Oprócz fotografującego (same aparaty fotograficzne użyte w tej misji były naprawdę dobre, w przeciwieństwie do kamer; Charlie Chaplin używał lepszych :) ) Neila, widać jeszcze trzecią osobę.

No kurde- jeżeli nie Collins, to kto??

Wyobraźcie sobie... jesteście w gronie JEDYNIE trzech ludzi na Ziemi, prawdziwa TRÓJCA wybranych i wytrenowanych do NAJWIĘKSZEJ misji Świata.
Przeszliście szkolenie, pełno Was w mediach, w prasie, TV...
Jako JEDYNI z mieszkańców Ziemi, macie możliwość opuścić Ziemię i wylądować na powierzchni innego obiektu we wszechświecie.

To byłoby wręcz nie do wyobrażenia! Radość po wylądowaniu, zrozumienie tego co właśnie się stało...
Niesamowite i wręcz boskie doświadczenie!
Oto konferencja prasowa załogi Apollo 11. Zobaczcie najszczęśliwszych wybrańców Ziemi!!
Przemowa pogrzebowa wręcz...

Z tego co widać, to chyba wymordowali połowę wioski gdzieś w Kambodży...

Ostatnio edytowano 13 lutego 2017, o 02:06 przez slipknocik, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 12 lutego 2017, o 23:09 
-

Tak sobie myślę, że powinieniem pokazać dlaczego piszę o tym wszystkim w dziale Religia.
Był moment w którym pomyślałem że to temat na inny dział. Ale chyba jednak nie.

33

Wiek Jezusa kiedy został zabity. Najwyższy poziom w rycie szkockim masonerii.

Pierwszy pas startowy NASA miał numer.... nie, nie 1 (jeden-pierwszy)... ale numer... 33

Modlitwa astronautów do piramidy. Wszystkie osoby ze zdjęcia zginęły w pożarze kapsuły podczas symulacji lotu na księżyc.
Na amerykańskim dolarze piramida jest czymś szczególnym.

Obrazek
Obrazek

Masoni mają obsesję na temat numeru 33.
Pierwsze lądowisko NASA na Cape Kennedy ma numer 33 z jednej strony, i numer 15 z drugiej.
Czy ta runa nie przypomina człowieka na krzyżu?
15... Czego chronią? Czego strzegą? Fuck you NASA ;)

Obrazek

Podam znowu koordynaty na google Earth, tym razem do lądowiska satanistów w Cape Kennedy:

Latitude: 28°36'30.37"N
Longitude: 80°41'24.73"W

PostNapisane: 13 lutego 2017, o 02:04 
-

Jay Leno aż się zaśmiał, a publika chyba nie wiedziała o co chodzi ;)

PostNapisane: 14 lutego 2017, o 19:47 
-

Wiadomo że Międzynarodowa Stacja Kosmiczna jest najwyższym osiągnięciem ludzkości.
Sa przeprowadzane niesamowite i bardzo skomplikowane testy na jej pokładzie.
Utrzymanie stacji to sumy wręcz niewyobrażalne.

Bardzo poważni ludzie są zaangażowani we wszelkiego rodzaju aktywność na najdroższym miejscu jakie sobie można tylko wyobrazić.

Oto jedna z niebotycznie drogich inwestycji.
Badanie bardzo potrzebne w zrozumieniu ludzkiej egzystencji we wszechświecie i nie tylko.

Ja też uwielbiam budować z klocków miejsce w którym mieszkam :)

Woda jest najdroższym medium jeżeli chodzi o wysłanie w kosmos.
Tzn. NASA sobie tyle za to życzy ;) Zobaczmy więc niesamowity eksperyment z wodą.
Aż szczena opada, jestem wśród orgazmującej gawiedzi fanatyków tej złodziejskiej firmy:

Co Chris powiedział? "Like a magic trick"... I wszystko jasne :)

PostNapisane: 14 lutego 2017, o 22:27 
-

Zdjęcie dnia na stronie NASA- Stacja Kosmiczna nad Wenecją!!!

Obrazek

No to już sam nie wiem... stacja kosmiczna jest ciągnięta przez motolotnię czy jak...?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1