Teraz jest 18 października 2017, o 02:42

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 grudnia 2013, o 19:41 
http://wyborcza.pl/1,75968,15206726,Wpu ... a_noc.html
Mówiąc prawdę samo gender nic ,ale to nic mnie nie obchodzi. Na chwilę obecną myślę o biednych zwierzakach. I ufam,że w tej kwestii nie będzie na forum polemiki. Nie wiedziałam,gdzie wkliknąć prośbę o szczególna opiekę nad zwierzaczkami,to kliknęłam tutaj.Boją się tych głośnych fajerwerków.

PostNapisane: 31 grudnia 2013, o 20:37 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 88
Lukas napisał(a):
wiele osób będzie broniło dzender tylko z uwagi, że skoro KK z nim walczy to trzeba stanąć po przeciwnej stronie.

a może dlatego,że kler podszywa wszystko swoimi wartościami ,których sam nie przestrzega,ale jak zawsze uważa się za wyrocznię i ,że niby zna się na wszystkim ?

PostNapisane: 16 stycznia 2014, o 15:29 
http://wyborcza.pl/1,75478,15280923,Ide ... ci.html#MT

I fragment wypowiedzi wielebnego z tego artykułu. To już jakaś obsesja,aż strach się ich bać.
Proboszcz Męcinki zaatakował wójta podczas niedzielnego kazania, że wprowadza gender w przedszkolu. "O ile parafia nie jest przeciwnikiem zajęć mówiących o rodzinie, małżeństwie, odpowiedzialnym rodzicielstwie, o tyle wydaje się zaskakujące seksualne uświadamianie dzieci trzyletnich w ramach ideologii gender" - poucza w liście do wójta proboszcz.

PostNapisane: 16 stycznia 2014, o 17:03 
- Przyjemność seksualna, włączając masturbację, jest źródłem dobrostanu - cytował Pitucha jeden z podręczników. Namawiał, żeby wszyscy sami ocenili, czy masturbacja jest źródłem dobrostanu.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,15283668,PiS ... z2qZtN3fL8

To namawiał bardzo mi się podoba. Jeno pytanie czy radni mieli przeprowadzić tę ocenę zaraz na miejscu czy może gdzieś w ustronnym miejscu.No,i rozumiem,że po ocenie żródła dobrostanu dyskusja byłaby nadal kontynuowana.

PostNapisane: 24 stycznia 2014, o 21:01 
No,wreszcie zrozumiałam o co chodzi w tym gender (tłumaczenie z ang.płeć).
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127823, ... tml#CukVid
Bardzo podoba mi się ten fragment wypowiedzi Meryl Streep:

- Spróbuję. Domyślam się, że na tę krucjatę wyruszyli głównie mężczyźni, więc powiem tak: Panowie, okłamujecie się tak samo jak talibowie. Wyobraźcie sobie siebie jako drużynę sportową i rozejrzyjcie się. W pierwszym składzie macie religijnych ekstremistów. Czy naprawdę chcecie grać w tym klubie? Przyjrzyjcie się światu i kierunkowi, w którym ewoluuje. Czy naprawdę myślicie, że możecie to zatrzymać?!

Przeszłość umiera w bólach, a stary porządek nie chce się poddać bez walki. Rozumiem to, ale z radością zawiadamiam was, że reprezentujecie przegraną sprawę. Równość jest wielkim marzeniem i przyszłością tego świata. Jesteśmy różni - kobiety i mężczyźni, heterycy i geje, czarni i biali - ale wszyscy powinniśmy mieć równe szanse wyrażania siebie i bycia sobą. Równe szanse w pracy, miłości i swojej własnej drodze do szczęścia.

Panowie, tracicie władzę, a wasze stare zasady odchodzą w niebyt. Goodbye!

Autor postu otrzymał pochwałę

PostNapisane: 26 września 2017, o 13:19 
-

Co to za temat, wiadomo, że 24th of Grudzień.

Namaste

PostNapisane: 26 września 2017, o 19:45 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 88
24 to tzw wigilia ,czyli dzień poprzedzający,ergo narodziny to 25,choć wiadomym jest ,że jesli się urodził i był taki gość ,to nie był to grudzień ,bo nie robiono w tamtych czasach spisów o tej porze roku .

PostNapisane: 29 września 2017, o 11:04 
-

Sprawa nie jest tak prosta jak się wydaje, 24 Grudnia to data przez nas przyjęta jednak żadnego spisu robionego nie było co do dnia w tamtych czasach. Tak na prawdę Święte te mogłby przypadać w Listopadzie lub Październiku.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1