Teraz jest 23 maja 2017, o 15:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 marca 2017, o 12:22 
-

Obrazki: 1
Pochwały: 2
Haha, natrafiłem na to niedawno w sumie.
No to wróćmy do satanistycznej kosmologii, pełnej satanistycznych i pogańskich bogów...
Od Saturna zaczynająć, poprzez króliczka wielkanocnego, na Plutonie kończąc ;)

W roku 1979 światło dzienne ujrzała książka pod tytułem: "Out of the Darkness: The Planet Pluto".
Mniejsza o autorów tej propagandy, treść oczywista.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj okładka. Przedstawia ona bowiem, planetę Pluto:
Obrazek

Autorem tego obrazu jest niejaki Don Dixon.
Chyba jakiś jasnowidz. Internet już tak go nazywa lol :D

A dlaczego jasnowidz? Jedną strone tej planetki już poznaliście. Poznajcie tę drugą :D
Zdjęcie zrobione przez 1MP aparat na pokładzie "sondy" New Horizons... (w sumie ciekawa rzecz- na rynku
był dostępny już konsumencki aparat Nikon o rozdziałce 1.4 MP, a megabilionowa firma :D NASA :D wysyła w kosmos coś gorszego :) ).
Kolejny przekręt nazistowskich spadkobierców.

Obrazek

Teraz porównajmy oba rysunki (no bo przecież to nie zdjęcia) obok siebie:

Obrazek

Wiecie, ja nie wierzę w jasnowidztwo. :D NASA :D tak niemiłosiernie pogrywa sobie z ludźmi, a ma jeszcze tylu fanów.
No to jeszcze dla przypomnienia ta pierwsza strona Pluto:

Obrazek

:D NASA :D po prostu gwałci ludzkie umysły :) I ten cały HYPE na SpaceX... Śmiać się czy płakać?

Aha, żeby nie było niedomówień.
Przed "zdjęciami" dostarczonymi przez grafików :D NASA :D - o przepraszam, przez sądę New Horizons :D - najlepsze
"zdjęcia" Pluto mamy od -rzecz jasna- teleskopu Hubble :D
Oto zdjęcia ze strony :D NASA :D :

Obrazek

Hmmm... kto wie, może jednak Don Dixon to rzeczywiście jasnowidz? LOL

PostNapisane: 28 marca 2017, o 13:11 
-

*** Oczywiście nie "sądę" a sondę. Przepraszam za błąd.

--------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------

Pamiętacie jak podłem link do filmu w którym jest mowa o oszustwie :D NASA :D w kwestii zdjęć Marsa?
Wpiszcie sobie w google: Devon Island. Potem kliknijcie w zakładkę "zdjęcia". Ja podam tutaj może kilka z tych zdjęć, które najbardziej mnie interesują.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 29 marca 2017, o 03:59 
-

No właśnie dla tego chciałem kupić NikonP900... A samochód odmówił posłuszeństwa.
No trudno- znowu odkładam :)
Mam teleskop Celestron, ale to nic w porównaniu z P900. Mam wrażenie że konstrukcja nie jest zbyt przyjazna urzytkownikowi.

Musicie zwrócić uwagę na to, że każda sekwencja dotycząca osobliwej formy na niebie, zawsze się odzwierciedla i jest powtarzalna.

Czy na nieboskłonie coś wibruje, coś wydaje dźwięk o odpowiedniej częstotliwości?

PostNapisane: 29 marca 2017, o 04:43 
-

Ha ha, mój syn uwielbia Syriusza, i poprzez jego wiedzę, wprowadził mnie do koziego rogu.

Kiedy powiedział że gwiazdy to nie "Słońca" aż zamarłem.
A powiedział to, kiedy wyszliśmy z jego kolegami do parku w Gillingham.
Szok.
\ Jeden się nie wypowiedział, a drugi (Kyle) powiedział, że nie byliśmy zbyt wysoko aby to sprawdzić. Ale wierzę w nowe pokolenie. NASA to stek kłamstw proszę Państwa.

\Wierzę w syna i w jego kolegów. Wierzę w zdrowy rosządek.

PostNapisane: 29 marca 2017, o 08:32 
-

Nie siedzę za bardzo w tej tematyce, natknąłem się ostatnio przypadkiem na taki tekst http://www.disclose.tv/news/legendary_b ... ion/138220
Co myślisz o tej sprawie?

PostNapisane: 29 marca 2017, o 15:11 
-

inaltor napisał(a):
Nie siedzę za bardzo w tej tematyce, natknąłem się ostatnio przypadkiem na taki tekst http://www.disclose.tv/news/legendary_b ... ion/138220
Co myślisz o tej sprawie?

Satelita Black Knight, słyszałem o niej już dość dawno temu. Po raz pierwszy chyba w którymś z numerów Nieznanego Świata.
Dobre 15-16 lat temu.

Od chyba prawie roku, mam zupełne inne podejście do tematu. Że tak powiem, za "starych" czasów, to pewnie nie dodałbym zbyt dużo do tematu i nie
bardzo miałbym co komentować.
Ot, ktoś zdecydował się na niezbyt dyplomatyczny krok, i zesterzelił Czarnego Rycerza przy użyciu... antymaterii.
Tak przecież napisane, więc co dodać więcej?

A dziś coś tam dodam :)
W/g mnie nic nie lata powyżej tzw. niskiej orbity Ziemi. Do maksymalnie 500 km. Mamy filmy z samolotów osiągających granice atmosfery. Powyżej, to tylko grafika komputerowa.
Lub, fałszywe lądowanie na Księżycu, do którego przecież nigdy nie doszło.
O ile mam szacunek dla Tesli (ma zupełnie inne podejście do natury Słońca- nie uważa go za jeden wielki reaktor atomowy, a za zjawisko elektromagnetyczne; nawiasem mówiąc, skład chemiczny Słońca uniemożliwia jakąkolwiek reakcję spalania, brak w nim tlenu) to tutaj informacja o odkryciu przez niego tego satelity, jest jak dla mnie nie sprawdzalna.

W/g mnie chodzi przedewszystkim o jak najdłuższe utrzymanie iluzji o tzw. życiu pozaziemskim.
Kiedyś byłem wielkim fanem ufo i zielonych ludzików. Po pierwsze, nie ma żadnych dowodów na ich istnienie. Są wątpliwej jakości zdjęcia i filmy.
Nie mówię że czegoś tam nie ma; nawet we wszelkich księgach starożytnych jest mowa o takim zjawisku.
Teraz nazywamy to zjawisko -jak na nowoczesnych ludzi przystało- UFO. Dawniej nazywano to zjawisko demoniczne lub anielskie.
Wydaje mi się, że karmienie ludzi UFO i pozaziemskimi cywilizacjami ma za zadanie odwrócenie kota ogonem.
Ma za zadanie utrzymywania ludzkości w niewiedzy i fałszywym, wywróconym do góry nogami obrazowi rzeczywistości.
Nawet Biblia wspomina o tym, że szatan zwiedzie całą ludzkość. I tak się dzieje od co najmniej 500 lat.

Byłem fanem też Ericha von Danikiena (czy jak się to tam pisze), który na podstawie Biblii i innych ksiąg starał się udowodnić że Ziemię w przeszłości
odwiedziły obce cywilizacje.
Ale i ten trick jest bardzo prosty- każda wielka księga wspomina o potopie niszczącym całą cywilizację ludzką na Ziemi.
Na Ziemi istniały wielkie cywilizacje przed potopem. Mamy dowody w postaci nie tylko piramid, ale i wielu innych miejsc na Ziemi.
Oto jest super kanał na YT który polecam: https://www.youtube.com/channel/UCOavg1 ... TLz3wmuIKQ
Na jednym z filmików Brien pokazuje nie do końca wyciosaną bryłę kamienia. Waga końcowa to około 1200 ton.
O ile to samo w sobie jest czymś "nieziemskim" (no bo jak to podnieść i przenieść?) to pozostały ślady po narzędziu
które ten kamień ciosało. Dosłownie- jak w masło.
Tak więc, nie ma żadnych dowodów na istnienie i potwierdzenie obcych. A czy są dowody na istnienie aniołów i demonów?
Na to niech już każdy sam sobie odpowie.

Tak więc, o ile samo istnienie Czarnego Rycerza jest raczej nie do sprawdzenia (jak większość legend), to jego istnienie można
podpisać pod wyczyn budowniczych piramid lub ich poprzednikom.

Absolutnie nie wierzę w istnienie obcych w formie, jakie usilnie stara się nam pokazać masoneria i ich Hollywood.
Nie wierzę tez bezgranicznie w informacje (widzieliście ten manekin pod autobusem w czasie ostatniego "aktu terroru" w Londynie?), zwłaszcza
takie, które od kilometra zalatują propagandą promasońską.
I nie wierzę w istnienie broni antymaterialnej ;) Tak jak w istnienie bomby atomowej, i do dinozaurów bym się przyczepił :D

PostNapisane: 29 marca 2017, o 15:54 
-

***** znowu błędnie napisałem- skład chemiczny Słońca; w/g współczesnej nauki jest w nim tlen. Chodziło mi bardziej o to, że jest go zbyt mało aby wytłumaczyć oficjalną teorię o naturze Słońca.

Haha, chyba poproszę o przyznanie mi statusu moderatora do moich własnych postów- abym mógł te błędy ortograficzne poprawiać :)

PostNapisane: 15 kwietnia 2017, o 00:41 
-

Co tak naprawdę określa rzeczywistość?
Pewnego dnia byłem na skype z moim kuzynem. Zapytał się mnie, czy słyszałem o jakimś zajściu z Macierewiczem.
Odpowiedziałem że nic nie wiem.
No to zostałem wyśmiany, że nie wiem nic co się ku\';''a dzieje.
Ale MI SIĘ dzieje dokładnie to samo co miesiąc temu.

Telewizja to wielkie narzędzie. Kreuje przeciwności i wrogość.
Telewizja to prawdziwy kreator ludzkości. Wszelkie polityczne persony i tak wypiją wspólnie szampana.
To ich praca, to ich zawód, to ich DOCHÓD.

Dzielenie ku*** nas. Dziel i rządź.... Że co?

PiS, kurde PO ... SLD.... dajmy ochłapy w postaci rockowych i raperskich ludzi od corocznej orkiestry.
Kukiz, Liroy...
WSZYSTKO ma na celu skłócić nas, ludzi.
Znienawidźmy sąsiada, bo dla niego jeden polityczny twór, jest zamknijokiem. (kurde- ale wyraz wymysliłem, co? Uwielbiam język polski- obym ortografoię przyspożył sobie w niedalekiej przyszłości).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1