Teraz jest 15 listopada 2018, o 22:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2005, o 14:37 
-

Obrazki: 212
Wća śnie wrócićam z zakupów w naszym super-hiper markiecie, pod tytućem "Kaufland".
Toż to zgroza :027: , maćo im , że żeruj ą na swoich pracownikach, traktuj ąc ich jak niewolników, to jeszcze wyspecjalizowali się w okradaniu swoich klientów :zly:

W poprzedni ą sobotę kupowaćam tam "Kaszubskie koreczki śledziowe" w sćoiku. Cena na póćce pod nimi - 7,99 zć. Paragon sprawdzićam dopiero w domu, ponieważ nie miaćam ze sob ą okularów. Okazaćo sie , że skasowano mi 9,99 zć.
Dzisiaj przy okazji zakupów wzięćam taki sam sćoik, sprawdzićam producenta, wagę, nazwę , a nawet kod - cena na regale - 7,99zć,-
Podeszćam więc do kasy żeby zapyta Ś jaka jest faktycznie cena tego sćoika. Kasjerka pu ścića go przez to swoje ustrojstwo i mówi: 9,99zć. Pytam więc , dlaczego na póćce te 'Kaszubskie" maja cenę mniejsz ą o 2,- zć. ???????????? a to nie ONA, za to odpowiada kto ś inny, itd. , skierowaća mnie do informacji. Zgćosićam ten przypadek i przy okazji wspomniaćam , że to nie jest pierwszy raz, kiedy cena na póćce i w kasie za ten sam produkt jest inna - oczywi ście wyższa. Takie przypadki zgćaszaćam wczesniej już dwukrotnie.
Pani w informacji zanotowaća tę niezgodno ś Ś i zapewnića mnie, że powiadomi odpowiednie osoby.
Pakuj ąc dzisiejsze zakupy, zaczęćam sprawdza Ś paragon.............zgadza się, zgadza się.... i się nie zgadza. Szklanki do drinków "Luminarc" 3 szt. - na paragonie 15,99 , na póćce oczywi ście mniej - 13,99.. Toż to ręce opadaj ą.... wrócićam , przedstawiam swój paragon, pani podaća szklanki mćodemu pracownikowi, żeby sprawdzić cenę na regale.....oczywi ście jest 13,99. Bez sćów pracownica oddaje mi 2,- zć....... :027:.Ten mćody czćowiek próbować jeszcze tćumaczy Ś taki stan rzeczy tym , że to klienci przekćadaja towar. Mogćabym sie z tym zgodzi Ś, gdyby na regaćach gdziekolwiek widniaća cena , która jest w kasach, ale takiej ceny jak np, 15,99 przy żadnych szklankach w ogóle nia ma......... :028:

Kiedy ś miaćam to samo z ksi ążkami dla dzieci. Na regaćach leżaćy bajki w sztywnych oprawach, pięknie ilustrowane...cena pod nimi 3,99 zć....my ślę sobie tanio, więc wybraćam 3 szt. Jednak kiedy odwrócićam ksi ążeczkę, na okćadce byća wydrukowana cena 5,99 zć,-. taka też byća cena w kasie.........przypadkowy n i e ć a d ??????????????

Kto ś może sobie pomy śli: to po co tam chodzisz???, s ą inne sklepy w okolicy... :/
Ale nie o to chodzi........jak sobie pomy ślę ile ludzi zostaje oszukana w takim "K a u f l a n d z i e " nie zdaj ąc sobie z tego sprawy, to mnie trafia CO Ś. Za to , że klienci daj ą im zarobi Ś kupuj ąc wća śnie u nich, zostaj ą w perfidny sposób oszukani, a dla nich im większy baćagan na póćkach, tym lepiej....z ć o d z i e j s t w o w biaćy dzie ą. :027: :027: :027:

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 18 maja 2005, o 15:40 
-

Obrazki: 7
Faktycznie zćodziejstwo.... :/
W ten sposób bubuj ą mit o niskich cenach, a że ludzie przeważnie dużo kupuj ą, to nie zauważ ą tych 2 zć w lewo czy w prawo. :o e:

Sprawę t ą można by odda Ś do izby konsumenckiej, czy jak to tam się nazywa.

PostNapisane: 18 maja 2005, o 15:49 
-

Obrazki: 63
Pochwały: 93
federacja konsumenta :)
a co do kaufszitu to nie oni ani jedyni ani pierwsi stosuja ta zasade zlodziejska :(:

Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim ;)

PostNapisane: 18 maja 2005, o 18:51 
-

Obrazki: 582
Pochwały: 13
byaga napisał(a):
z ć o d z i e j s t w o w biaćy dzie ą

Przeżyćem to samo w zeszćym roku. Będ ąc na zakupach w tym markecie, moja córka nakręcića mnie na "Angielski dla dzieci" na cd do pc. Cena na póćce 9,99. Przy kasie okazaćo się, że cena jest inna - 19,99, więc zbulwersowany poprosićem o wyja śnienie tej sytuacji. Przyszedć jaki ś kierownik dziaću, stwierdzić, że towar być przenoszony z inne póćki i kto ś pomylić się z cen ą, a tak w ogóle to nie sprzedadz ą mi tego towaru nawet za 19,99, ponieważ najpierw musz ą to wyja śni Ś. Maća w ryk, tata obiecać itp. (tu oczywi ście troszkę przesadzićem z tym maća w ryk) Ale po przyj ściu do domku tak to opisaćem w mail-u do sieci Kaufland (adres @ na ich stronie). Oczywi ście podaćem imię, nazwisko i nr komórki. Na drugi dzie ą zadzwonić do mnie pan, przedstawić się jako ś, bardzo przeprosić za zaistniać ą sytuację i zaprosić do naszego sklepu po odbiór w/w towaru, oczywi ście za friko.

PostNapisane: 18 maja 2005, o 19:18 
-

Obrazki: 2
Mnie kiedy ś w Kauflandzie przy okazji zakupów świ ątecznych też tknęćo, żeby sprawdzi Ś paragon. Okazaćo się, że w sumie byćo 43 zć za dużo - zakupy tylko spożywcze i tylko do przygotowania świ ąt. Okazalo się, że nie do ś Ś że czę ś Ś cen byća pozawyżana, to jeszcze zawyżone byćy ilo ści w stosunku do tego co faktycznie kupićam.
Potem niemal godzine trwalo wyja śnianie wszystkiego w informacji i to mnie tak skutecznie wszystko zrazićo, że omijam Kauflanda szerokim ćukiem.

PostNapisane: 18 maja 2005, o 19:54 
-

M i x o l , nie wierzę w te ich pomyćki i przypadki, ani w skruchę jak ą walnęći w sosunku do Ciebie.... na innych klientach odbili to sobie wielokrotnie.... :028:
Mogćaby się zdarzy Ś taka sytuacja, że klienci przećożyli, lub pracownik poćożyć nie na tę póćkę co należy, gdyby w okolicy danego dziaću na jakimkolwiek regale widniaća taka cena jak ą zastosowaći w kasie......ale takich cen w ogóle nie byćo.
Kiedy ś kupowalam przeprawę kuchenn ą Vegetę, cena ok 3,-zć, dokćadnie już nie pamietam, ale w kasie okazaćo sie , że mam zapćaci Ś za t ą przyprawę prawie dwa razy tyle.....
Okazaćo się , że te 3,- zć dotyczyćo opakowania o poćowę mniejszego, a to , że leżaćy tam również opakowania większe to wina klientów, takie byćo wytćumaczenie.
Jako ś maj ą pecha , że akurat u nich klienci nie maj ą co robi Ś tylko przekćadaj ą towar z póćki na póćkę i zawsze w "odpowiedni ą" stronę.
Jeszcze jeden przykćad : maskotka pluszowa "Nied źwied ź" - cena na póćce 11,99......rzeczywista cena 35,- zć.

Nienawidzę kiedy kto ś żywcem mnie oszukuje i na pewno nie zostawię tak tej sprawy, to już przekracza wszelkie granice.... zgćaszam nieprawidćow ą cenę na jednej póćce i w tym samym momencie oszukuj ą mnie cen ą z innej póćki.... :027:

A u z z i e , to , że Ty j ja nie będziemy tam chodzi Ś na zakupy, to im nie zaszkodzi - przyjd ą inni. Ale chodzi o to , żeby uniemozliwi Ś takim hienom okradania uczciwych ludzi.

PostNapisane: 18 maja 2005, o 20:33 
-

Obrazki: 120
Baardzo często studuję takie różne paragony. Kaufland mnie tylko raz oszukać, jak w nim 1-szy raz byćem. To wystarczy.

Ale oszukuj ą wszystkie sklepy. Carrefour też, podobnie Tesco i inne. Oszukano też raz mnie w Intermarche, ale tam jako ś ćagodnie to się udaćo zaćatwi Ś, zreszt ą mógć to by Ś przypadek. W tym sklepie najczę ściej robię zakupy.

PostNapisane: 18 maja 2005, o 21:17 
-

tez miaćem podobna historie w Kać-landzie... kupuje ja tam sobie tu ączyka w puszce (22% biaćka ;) ) pisze cena 1.49, podchodze do kasy a tam sie okazuje - 2.59. Wkurzylem sie, dalem kasjerce chlapa w ćeb ;) i pytam co jest grane ?? a ona ze to jest nie z tej polki widocznie... jestem w 100% pewny ze wzialem z tej co trzeba.

PostNapisane: 18 maja 2005, o 21:34 
-

N a s e k :
Cytuj:
Wkurzylem sie, dalem kasjerce chlapa w ćeb

.... to nie kasjerce sie należy, ona tylko tam cyka kodem przez t ą swoja maszynkę. Ten co jest za to odpowiedzialny siedzi na zepleczu.
Kurcze, tak im się te póćki myl ą.....ciekawe tylko dlaczego wci ąż na niekorzy śc klienta... :027:

PostNapisane: 18 maja 2005, o 21:50 
-

Sćuchajcie, a może pójdziemy tam i poprzekćadamy te wszystkie towary tak, aby leżaćy przy cenach wyższych od rzeczywistych :diabel2: Ciekawe jaki miaćoby to wpćyw na kupujacych? Czy wysoka cena odstraszyćaby klientów? :P ;) :D

PostNapisane: 18 maja 2005, o 21:54 
-

Obrazki: 33
Pochwały: 12
jedna z dziewczyn w recepcji i dwie inne na kasie to moje kumpele ze szkoly, więc popytam jak to jest z tymi cenami ;)

ale jak mowi Lukas - nie oni pierwsi i nie jedyni takie numery robi ą...

PostNapisane: 18 maja 2005, o 22:07 
-

I wća śnie dlatego, że nie oni pierwsi, to mamy się na to godzi Ś i udawa Ś greka??????

PostNapisane: 18 maja 2005, o 22:28 
-

ja robie zakupy tylko w malych sklepach .po cos wiecej jade do Makro . powiedzialem sobie,ze moja noga nie postanie w sklepach typu tesco , kaufland itd . chyba gdyby byl to polski kapital .sam prowadze dzialalnosc(po czesci sprzedaje to co te markety) i krew mnie zalewa jak klienci mowia mi ,ze "w tesco czy biedronce to po tyle" :029: ale jakos sobie radze tylko jak slysze supermarket to dostaje bialej goraczki . marketom mowie NIE!!!!

PostNapisane: 18 maja 2005, o 22:32 
-

Pochwały: 6
Unikam zakupów w dużych sklepach. Żona potwierdza to co napisaća Byaga. Twierdze, że jest to dziaćanie planowane i robione z premedytacj ą. Można z wiekszymi przedmiotami podej śc do maszynki odczytuj ącej kod i podaj ącej cenę, ale czy można z każdym nawet najmniejszym przedmiotem typy maćapaczka pieprzu? Jestem za, aby co ś z tym zrobi Ś.
Hipermarkety to :diabel2:

PostNapisane: 19 maja 2005, o 05:52 
-

Obrazki: 63
Pochwały: 93
mnie zastanawiaja promocyjne ceny warzyw i owocow w kauflandzie, sam prowadzilem warzywniak i wiem ze wczesna wiosna nie kupi sie winogron za 2,90 a wmiare dobrej mandarynki za 0,99 !!! Mi to pachnie dumpingiem !! Swietnie sciaga klientow by z zadowolenia i oszolomienia z jednego zakupu w mega niskej cenie nie pokumali ze sklep sobie to odbil na pieciu innych artykulach 2x drozszych niz mogli to kupic w sklepiku osiedlowym :|

Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1