Teraz jest 20 kwietnia 2019, o 08:02

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 stycznia 2019, o 12:54 
-

Pochwały: 2
anna_wejherowo napisał(a):
z tego co pamiętam wszyscy otrzymali informację razem z rachunkami o zmianie firmy administrującej nieruchomością

Ktoś coś dostał??? Oprócz kartki na drzwiach klatki nie było żadnego info. Przynajmniej na Wspólnej :zly:

PostNapisane: 11 stycznia 2019, o 14:26 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 101
anna_wejherowo napisał(a):
Ludzie, Zarządcą nieruchomości była i jest w dalszym ciągu Justyna Dolińska. z tego co pamiętam wszyscy otrzymali informację razem z rachunkami o zmianie firmy administrującej nieruchomością. Pracownicy firmy Empress to Ci sami ludzie, którzy byli w Bonie, telefony komórkowe też są takie same. Jak poczytalibyście ustawę o własności lokali to byłoby jasne, że Zarządca nieruchomości w imieniu wspólnoty podejmuje za nią decyzje. Na wspólnotach gdzie są Rady Wspólnot wiem, że Dolińska rozmawiała z tymi radami o planowanej zmianie. Tam gdzie jest Zarząd nieruchomości tam takie decyzje on podejmuje. Bon po prostu z końcem roku przestał istniej w takiej formie w jakiej istniał, drogi wspólników się rozeszły, wystarczyło zadzwonić do Empress i wszystko zostało wyjaśnione.

1) na niektórych WM wywieszono karteczki z informacją ,że teraz ta firma będzie Zarządzać (są WM ,gdzie karteczki datowane są sporo wcześniej niż wywieszone-może aby ludzie nie mogli się odwołać?)
2)karteczki powinna powiesić firma BON ,a więcej-wysłać mailem info-tak jak wysyłają rachunki do opłacenia .Można?można-trzeba tylko traktować ludzi poważnie ,a nie jak dojne krowy do płacenia .
3)Takie karteczki jak Empress może sobie wieszać każda firma ,kto im zabroni?
4)Jeśli Zarząd wiedział i nie poinformował (powinien zmusić BON-przecież za to ma ta firma płacone) o planowanej zmianie -to Zarząd nie nadaje się do tego by nim być ,bo nie był stroną mieszkańców ,a firmy .

PostNapisane: 28 stycznia 2019, o 23:58 
-

Może nie powinienem sie pakowac w jalowa dyskusje ale czy ktos z was sie zastanawial kto jest zarządca waszej wspolnoty??? Np na Wspolnej 2,4 i 6,8 zarzadca jest wlasnie Pani Justyna...

Skoro nie macie swiadomosci komu daliscie wladze nad budynkiem w ktorym mieszkacie to po kiego grzyba to pilowanie halabardy???

PostNapisane: 29 stycznia 2019, o 15:04 
-

W tym cały pic .W aktach notarialnych jest jedno ,firma która wystawia faktury to drugie ,a powstała nowa firma to trzecie . I tak sobie dane klientów krążą ....Bon nic nie mówi ,pojawia się firma X i ona powiadamia,że od dziś to ona tu zbiera kasę . Ludzie "piłują halabardę" o sposób traktowania klientów(jakimi są po narzuceniu p. Justyny przy podpisywaniu aktu notarialnego ) . Pewnie jedni woleliby inną osobę -firmę ,ale nie dano im takich możliwości. Ludzie swoje wiedzą i nie od dziś jeśli deweloper narzuca Administratora ,to nie po to aby klientom było dobrze,ale aby ten ktoś mógł minimalizował przed mieszkańcami niedoróbki dewelopera .Tak do końca gwarancji najlepiej ... .Mieszkałem w paru osiedlach w różnych częściach Polski gdzie administrator był wskazany przez dewelopera i tylko niewidomy nie zauważy co i jak.

PostNapisane: 1 lutego 2019, o 23:01 
-

Obrazki: 10
Pochwały: 7
rumcajs napisał(a):
Pewnie jedni woleliby inną osobę -firmę ,ale nie dano im takich możliwości. Ludzie swoje wiedzą i nie od dziś jeśli deweloper narzuca Administratora ,to nie po to aby klientom było dobrze,ale aby ten ktoś mógł minimalizował przed mieszkańcami niedoróbki dewelopera

Nie wiem jak były informowane inne osiedla o zmianach które nastąpiły ale Rady Wspólnot osiedla Fenikowskiego było na bieżąco w temacie.Nikt nikomu nic nie narzucał,mieliśmy wybór który oczywiście musiał by być poparty odpowiednią uchwałą.Nic straconego,niedługo będą zebrania roczne które standardowo nic nie wniosą,ale możliwość zmiany administratora zawsze pozostaje otwarta.

PostNapisane: 2 lutego 2019, o 10:43 
-

Admnistrator został właśnie zmieniony , problem w tym ,że nie wiadomo za czyim przyzwoleniem . Co do bycia w temacie Rad wspólnot to szkoda ,że rady nie wymusiły szerszej informacji dla wspólnot skoro tak dużo wiedziały w temacie i tak dużo wcześniej , a nie tylko przez informację na drzwiach Członków wspólnoty potraktowano jak bydło a rady dały przyzwolenie .
Jak komunikować się z nową firmą mamy 21 wiek a nawet nie podali adresu mailowego , co do telefonów mamy tablice ogłoszeń czy telefony awaryjne są aktualne ?

PostNapisane: 4 lutego 2019, o 15:37 
-

Pochwały: 2
Ja w związku z awarią hydrauliczną, żeby sie skontaktować, odpowiedziałam na maila, którego wysyłali wszystkim informując jak w związku ze zmianami zalogować sie do kartoteki. Dostalam w odpowiedzi adres mailowy pod którym mam zgłaszać usterki. Bez problemu zadzwonił pan Zenek (konserwator który do tej pory funkcjonował w Bon-ie)

Magdalena Szreder
Specjalista ds. technicznych
Empress Nieruchomości Sp. Z o.o.
ul. Sobieskiego 233/2
84-200 Wejherowo
kom. 609 608 021
reklamacje@empress.com.pl

PostNapisane: 17 lutego 2019, o 12:59 
-

Po przeczytaniu tego forum muszę powiedzieć, że wasza wiedza jest bardzo ograniczona. Mylicie pojęcia Zarządcy, Zarządzania oraz Administrowania. Proponuje zasiąść do lektury a nie kompromitować się.
Każdy z nas mieszkańców Wspólnoty otrzymał z rachunkami informację, iż z końcem grudnia 2018 roku Firma BON zakończy swoją działalność (Najwidoczniej nie umiecie czytać ze zrozumieniem) - (i Nie jest to Zarząd !! a firma administrująca!!). Później firma wywieszała informacje w gablotach oraz na drzwiach. Wg. mnie bardzo dobra forma informacji. A w styczniu doszło ogłoszenie o e-kartotece prawidłowo wywieszone na drzwiach gdyż jest to najszybsza forma przekazu i zaznaczam nie było tam żadnych informacji wrażliwych , żadnych danych wiec zgodnie z rozporządzeniem RODO. Irytujecie mnie brakiem wiedzy. Szkoda mojego czasu tutaj. A jak ktoś ma jakieś pytania wystarczy zadzwonić do Empress a nie siać jakieś bzdety.

PostNapisane: 17 lutego 2019, o 13:20 
-

Gdyby było jak podajesz,to nikt by nie odezwał się . Widać nie wszystko było jak piszesz (nowa osoba na forum i już peany na cześć Empressu-ciekawe ). No nic ,siostra dała mi info ,że jedna WM już pozbyła się tej firmy w tym roku. Ludzie nie chcą narzucania firmy administrującej (narzucone przy zakupie mieszkania ) i innych kwiatków ,które zostały tu opisane na forum .

PostNapisane: 18 lutego 2019, o 09:00 
-

rumcajs napisał(a):
Gdyby było jak podajesz,to nikt by nie odezwał się . Widać nie wszystko było jak piszesz (nowa osoba na forum i już peany na cześć Empressu-ciekawe ). No nic ,siostra dała mi info ,że jedna WM już pozbyła się tej firmy w tym roku. Ludzie nie chcą narzucania firmy administrującej (narzucone przy zakupie mieszkania ) i innych kwiatków ,które zostały tu opisane na forum .

Święta prawda

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1