Teraz jest 16 grudnia 2017, o 02:20

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 kwietnia 2013, o 18:04 
-

Obrazki: 44
Pochwały: 7
a czy Piotr został? :)

"twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja"
Obrazek

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 11 kwietnia 2013, o 21:10 
-

Pochwały: 2
Piotr juz tam nie pracuje :/ Mam nadzieję,że chodzi o tego samego :D

PostNapisane: 11 kwietnia 2013, o 21:56 
-

Obrazki: 44
Pochwały: 7
:( dzięki za odpowiedź

"twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja"
Obrazek

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 12 kwietnia 2013, o 11:02 
-

Potwierdzam, Pan Piotr już z nami nie współpracuje.

PostNapisane: 23 kwietnia 2013, o 14:35 
-

Otwarcie Sezonu Grillowego!!!!

Gościniec „Oycowa Zagroda” zaprasza na - Otwarcie Sezonu Grillowego.

02.05.2013 od godziny 14:00 zapraszamy do Chaty Grillowej.

Karkówki, kiełbaski, pstrągi i inne pyszności z grilla.

Dodatkowo atrakcje dla dzieci - gry, zabawy, malowanie twarzy, plac zabaw, boisko do siatkówki

MUZYKA NA ŻYWO !!!
Konkursy i atrakcje rodzinne.

ZAPRASZAMY!
Przyjdź i spędź majówkę w Oycowej Zagrodzie.

http://www.oycowazagroda.pl/aktualnosci ... go/34.html

PostNapisane: 1 czerwca 2014, o 16:17 
-

To co dzisiaj miało miejsce w tej "restauracji" można określić jednym słowem KPINA !!!

Po przyjęciu zamówienia zostaliśmy poinformowani, że na danie poczekamy ok 15-20 minut. Na danie czekaliśmy ponad 1,5 godziny. Nikt, dosłownie NIKT z obsługi nawet do nas nie podszedł, a byliśmy pierwszym stolikiem od wejścia na kuchnię. Mimo, że co chwila pokazywał się uśmiechnięty właściciel w czerwonych spodniach i właścicielka pomagająca obsłudze to również nikt z nich nie podszedł do nas przepraszając za tak długie oczekiwanie. Pomijam fakt, że byliśmy tam z małymi dziećmi i najedzona wyszła tylko 2 miesięczna córka, najedzona przygotowanym przez nas mlekiem! Aż strach było ich prosić ich o przegotowaną wodę... Gdy w końcu doczekaliśmy się potraw to okazało się, że 3 dania które miały być takie same różniły się do tego stopnia, że jednym z dań był SUROWY KURCZAK!! Na litość boską, jeżeli Państwa kucharz ma problem z przyrządzeniem kurczaka na patelni i wstawieniu go do piekarnika aby się zapiekł to zapraszam na bezpłatne szkolenie !!! Na przeprosiny zaproponowano nam deser - niestety nie mieliśmy ochoty znowu czekać 1,5 godziny.

Jak można informować kolejnych klientów, że będą czekać na dania 20 minut?! Czy prowadzenie tej "restauracji" w niedzielę Państwa przerasta? Proszę w takim razie zamykać ją jak przygotowują Państwo również imprezy pierwszokomunijne!

Gwarantuje wszystkim, że nie byliśmy jedynymi klientami tak potraktowanymi - mam nadzieję przynajmniej, że oni dostali potrawy dobrze wysmażone. Wszyscy Nasi znajomi zostaną poinformowani o tym jak zostaliśmy dzisiaj potraktowani w Oycowej Zagrodzie. Żałuję, że zaproponowałem to miejsce rodzinie jako idealne na niedzielne popołudnie! Teraz już wiem, że NIGDY więcej!!!

PostNapisane: 18 sierpnia 2015, o 01:38 
-

Bylam ze znajoma w zeszlym tygodniu. Zostal nam polecony zurek, wzielismy go i jeszcze inna zupe, jednak obie byly znacznie przesolone. Wrecz nie do zjedzenia, szczegolnie dla dzieci. Zamowilismy do tego tez i drugie danie, pani kelnerka poprzynosila nam to wszystko na raz. Kiedy zapytalysmy, czemu tak, ze nie zdazymy zjesc jednego to drugie nam wystygnie, odpowiedziala tylko, ze tak wydaja jej w kuchni. Super. A potem rachunek i inna cena w karcie a inna na paragonie. Pieniazki zwrocone, ale pozostal duzy niesmak. Pierwsza wizyta i nie wydaje mi sie, zebysmy kiedys tam wrocily, a szkoda bo ladna okolica.

PostNapisane: 23 sierpnia 2015, o 17:31 
-

DO MLODYCH PAR OMIJAJCIE Z DALEKA !!!!!!!

Bylam w tym miejscu jako gosc weselny. Kompletne rozczarowanie. Wyglad z zewnatrz super i to tyle co mozna powiedziec dobrego o tym miejscu, kazda kolejna rzecz to bedzie klamstwo. Ale moze od poczatku, pokoje goscinne: zero wyposazenia nie liczac lózka i stolu z krzeslami, smierdzaca woda, brudno, smierdzaca i mokra od wilgoci brudna posciel, ani jednej szklanki kubka zero wody do picia, brak czajNika i podstawowych przyborów takich jak suszarka do wlosow, ale co ja w ogóle mowie tam nic nie bylo!!!!!!!!

Obsluga, niekompetenta, jedynie co moglismy uslyszec, to "wszystcy goscie na to narzekaja". Kelnerki na weselu, zero kompetencji, brak podstawowych umiejetnosci, jedzenie na stolach bylo zimne, brak sztucców, serwetek itd......

Nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na temat tego miejsca, brak slow a do tego wszystkiego wlasciciel lokalu ..... pozostawie bez komentarza. Nigdy wiecej to byl pierwszy i napewno ostatni raz.

Do wlasciciela, jezeli Pan myslal ze to co Panstwo oferuja swoim gosciom, zostanie bez echa i nikt nie odwazy sie tego skomentowac to jak Pan widzi, byl Pan w wielkim bledzie.

Zycze powadzenia przy takim sposobie prowadzenia biznesu.

OCZYWISCIE NIE POLECAM TEGO MIEJSCA !!!!!

PostNapisane: 23 sierpnia 2015, o 19:08 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 91
Niedługo poproszą p. Gessler o pomoc i przez jakiś czas złapią paru klientów na jej nazwisko. :P

PostNapisane: 15 października 2015, o 17:03 
-

Witam!
Niedawno organizowaliśmy wesele w Oycowej Zagrodzie i jesteśmy bardzo niezadowoleni.
Przede wszystkim jedzenia było skandalicznie mało, część gości na obiad jadła głównie ziemniaki, chociaż były zamówione po 4 porcje mięsa! Bardzo duża część jedzenia została w ogóle niewydana na salę, pomimo wcześniejszych ustaleń z panią menadżer. Na poprawinach jedzenia już właściwie nie było o widziałam jak goście jedli chleb z masłem!!!
Obsługa pozostawiała również wiele do życzenia, no i kontakt z Panią menadżer Lucyną to jakiś koszmar. Z resztą zgodnie z tym jak się umawiałyśmy miała być na sali do 24, w razie gdyby była potrzebna, no i oczywiście nie udało mi się jej znaleźć... Generalnie wstyd przed rodziną i jakiś koszmar, i to pomimo całkiem wygórowanej ceny.
Ciasta zamawialiśmy zewnętrznie, tak żeby starczyły na wesele, poprawiny i dla wszystkich gości do zapakowania na wynos. Kupiliśmy więcej ciasta niż wynikało z wyliczeń pani menadżer Oycowej Zagrody i obliczeń firmy od której ciasta kupowaliśmy, tak żeby na pewno niczego nie zabrakło.
Ku naszemu zaskoczeniu ciast zabrakło już w połowie poprawin!!!! No i wielu gości uważało, że na weselu tego ciasta też było za mało na stołach, no a obsługa go wcale nie donosiła. Co się stało z ciastem? Podobno zjedli je goście...
Ostrzegam wszystkich!
Czy ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia z Oycową Zagrodą?

PostNapisane: 25 października 2015, o 13:31 
-

Obrazki: 11
Pochwały: 33
Dodam parę groszy.
Byłem ostatnio i nie narzekam. Na dwie osoby obiad był aż za duży a jednocześnie po prostu smaczny (choć nie tani). Zupa- żurek za 12 zł w małej miseczce nieco przesada, ale smakował. W sumie najedliśmy się za 100 zł wraz z gatunkowym piwem. No i te widoki...
Mała uwaga do właścicieli - jak op...cie swoich pracowników, lepiej robić to w kuluarach, a nie na sali, kiedy obok siedzą klienci.

Potem to się już tylko straszy... ;)

PostNapisane: 27 października 2015, o 16:36 
-

Myślałam, że to ja przesadzam i jestem za bardzo wymagająca, ale widze, ze nie. Jedzenie zupelnie nie adekwatne do ceny... :/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1