Teraz jest 16 grudnia 2017, o 02:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sierpnia 2012, o 23:11 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 91
po co podałem taki temat?aby każdy kto chce mógł napisać co uważa o danym dyskoncie,towarach,obsłudze....itd i nie udajemy ,że kupują tam inni,a my nie :D

na początek-kupuję często w Lidlu-tylko dlatego ,że można płacić kartą,niech biedronka traci :kosci: ,ale....niestety jakiś czas temu kupiłem to co zawsze mi pasowało-maślankę-niestety było to coś ,co maślanką nie nazwę,nie żeby zepsute,był to towar ....jakby niedokończony,jakieś mleko o smaku maślanki,nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło,moze macie podobne /inne doświadczenia?może jakieś produkty polecacie-ale nie ze wzgl. na cenę,ale jakość-choć o to pewnie trudno.Jeżeli temat umrze śmiercią naturalną-trudno,tragedii nie będzie

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 08:13 
-

Pochwały: 33
Te dyskonty to zbawienie dla biednych polaków. Różnica ceny pomiędzy np Biedronką a naszym osiedlowym sklepem to nieraz 50%. Podstawowy produkt-chleb , żeby było śmieszniej z tej samej piekarni Konkol w Biedronce kosztuje 1,59zł a w Smaku 2,39zł ;)

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 08:17 
-

Obrazki: 11
O ile Lidl zszedł z jakości o tyle Biedronka odwrotnie. Żeby jeszcze były te karty...

Autor postu otrzymał pochwałę

Potem to się już tylko straszy... ;)

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 08:32 
-

Pochwały: 13
Z Lidla to ichniejsze pizze (bolognese a na pewno nie pepperoni bo nie da rady zjeść tak rurę pali ;)) do tego na pizzę ichniejsza pieczeń grecka z czosnkiem. Mi smakuje i kilku znajomym również ;) do tego pieczeń grecka na kanapki - wiem, że są tam kurze pazurki, pierze i inne dziubki ale gdzie tego nie ma :d

Z Biedronki kiełbasa gospodarza, maślanka, plus jogurty - nie pamiętam jaka firma ale są o smaku kawowym i jest to jedyny produkt typu "kawa", który spożywam (zdarza się kawa prawdziwa ale to dwa razy w roku :d ) Kiedyś ichniejsza cola light.

Z Kaufland makaron spaghetti. Tez nie pamiętam producenta ale makaron długi ok 25-30 cm i jest w środku "pusty" - coś jakby wkład od długopisu ale cieńszy niż ów wkład, bo mi słów brakuje by to opisać :)

Poza tym jeśli jestem w owych sklepach, to przy okazji kupuję produkty, które akurat są potrzebne a równie dobrze mogę kupić je w każdym innym sklepie.

Poza tym na zakupy równie często jeżdżę do Auchan, Geant, rzadziej Tesco. Smaka też nie omijam. Każdy na mnie zarabia :o e:

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 08:41 
-

Obrazki: 3
Pochwały: 10
Ja Lidla unikam z jednego powodu - kolejki. Zawsze jak tam się obsługa przy kasach jakaś dziwna... wszystko powoli i późno otwierają inne kasy. Ceny OK, chociaż są towary (głównie napoje) po których nie czuję się najlepiej. Największy plus - kuchnie świata i że można kupić produkty dużo droższe, za kilka złotych ;)
Za to lubię Biedronkę - głównie z faktu że mam blisko, oraz że obsługa przy kasach szybko idzie (chodź nie zawsze) głównie z powodu braku możliwości płacenia kartą. Mają dobry sposób - masz kartę - wypłać kasę w bankomacie koło sklepu ;) Towary z Biedronki... Wędliny jak na pakowane to nawet dobre, chociaż za tę cenę dostanę tyle samo lepszego w Dominiku. Ser - jakieś oślizgłe i wgl ich nie ruszę więcej. Napoje - bardzo dobra woda cytrynowa Polaris - więcej smaku niż te z Żywca. Oranżada też dobra ;) Różne przekąski typu czekolada czy chipsy też w porządku - polecam czekoladę Bubbles oraz chipsy do Nachosów - wyjątkowo tanie i dobre ;D
Reszta dyskontów nie przypadła mi do gustu - mały wybór.
Jeszcze moje opinie odnoście innych sklepów lecz już nie dyskontów:
Żabka - sieć droga jak na Wejherowskie standardy, warto kupować tylko na promocjach.Obsługa woli rozmawiać przez telefon niż zająć się klientem. Za to mają tanie napoje w puszkach ;)
Kaufland - duży wybór, mało który towar jest niedobry. Oczywiście odradzam wędliny pakowane - w tym sklepie są najgorsze i cieńsze niż kawałek papieru. A polecam w sumie całą resztę. Sery mają bardzo dobre, artykuły mrożone też. Zupki w proszku - 47groszy a lepsze niż Knorra. Wszystko to średnio tanio ;) Denerwujące jest ta muzyczka oraz ich reklamy... w Wejherowskim powinno być radio to które w Jantarze.

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 09:43 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 91
to daję dalej-Lidl ich Pepper Cola -dla mnie lepsze niż Hoop/makrela w oleju,pomidorach OK,ale taka w Biedronce-ochyda,a żeby było lepiej to ta z Biedronki jest robiona gdzieś w okolicach Wejherowa-nie dałem rady zjeść tego/koreczki śledziowe-Biedronka-otworzyłem,jadłem-całkiem OK,tyle ,że ostatnie 4 kawałki już takie dziwnie mocno kruche,małe,smakowo nie miałem uwag,ale towar nie jest 1 gatunku-pod wódeczkę spoko :diabel2: /Biedronka jogurt jagodowy "wyśmienity"-niedawno całkiem ok,tylko dlaczego one maja tyle cukru?teraz jadłem i....jakby zamiast soku jagodowego dali wodę :( ,zaznaczam że nie jest tak,że faworyzuję Lidl czy coś,bo Biedronka ma całkiem udany nabiał,lubię tam kupować,ale trzeba dobrze popatrzećna składniki artykułów

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 09:59 
-

Biedronka-gulasz angielski(super,taka konserwa jak kiedyś),sos słodko-kwaśny,chipsy,chałwa-pyszna :D ,kefir-pyszny,masło łowickie-nie polecam,mimo,że ma niby 82%tłuszczu smakuje jak margaryna :/ ,odplamiacze OXY-hmm,niska cena,ale co?spróbowałam-POLECAM,na prawdę działa!kabanoski(takie za 1,99)-super,pyszne....itd.

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 10:13 
-

Tak jak arsi7 wspomniał wędliny pakowane w Kauflandzie to niżej dna, kupiłem kiedyś paczkowany boczek to równie dobrze mogłem kawał słoniny zapodać tyle ze boczek po 19,99zł był :< Za to sos w słoiku do spaghetti pod ich marką za ok 2,90 rewelacja-mój młody innego nie zje od czasu jak tego spróbował. Mięso mielone z garmażu paczkowane też niezłe i cena dobra. W biedronce wszelakie napoje godne polecenia, a i chemia niezła za przystępną cenę. Jogurty, serki większość produkowana przez bakome :)

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 10:25 
-

Pominąłem Szprot w sosie pomidorowym z Biedronki - niecałe 4 złote, puszka większa niż markowych a i lepsze ;)

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 11:09 
-

Biedronka - kiełbasa gospodarza oraz wędliny typu szynka gotowana, pakowane, jogurty, woda Polaris, napoje produkuje Sokpol, Hoop oraz Hortex (patrzcie na opisy). Smaczne lentilki. Sery tylko nie krojone. Niesamowity pudding czekoladowy z pianką.
Ręczniki papierowe Queen oraz te Mega i srajtaśma.
No i pieluchy dla dzieciaczka Dada Premium - na głowę biją Haggies czy tańsze Pampersy. Dobre są też chusteczki jednorazowe i chusteczki mokre. Tanie mleko Bebiko 3.
Majonez ichni - sam ocet, ohyda.

Lidl - piwa Argus (ale te specjalne), rybki w puszkach w różnych sosach, niektóre tygodniowe artykuły przemysłowe (AGD itp), mieszanki chleba, alkohole lidlowskie (zwłaszcza Advocat).

Auchan - raczej wszystko drogie, chyba że promocja, ale:
gotowa, gorąca karkóweczka - palce lizać,kuraki też, tyle że np szaszłyki niedobre.

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 11:20 
-

Auchan drogi? http://finanse.wp.pl/kat,122874,title,S ... caid=1f0fc

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 11:46 
-

Nie patrz na te "wyliczenia" tylko pojedź na miejsce i kup np Żubra, czy masło.
Zresztą mają niezłą metodę na "tanie sprzedawanie" - kupujesz np 4-pak piwa, widzisz obok 8-pak. Sięgasz po niego(powinien być tańszy), nie patrzysz na cenę i ... okazuje się że najtaniej wychodzą pojedyncze puszki.

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 11:52 
-

Jakoś mi się wyliczenia zgadzają ;)

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 12:11 
-

Pochwały: 13
tomciog napisał(a):
Zresztą mają niezłą metodę na "tanie sprzedawanie" - kupujesz np 4-pak piwa, widzisz obok 8-pak. Sięgasz po niego(powinien być tańszy), nie patrzysz na cenę i ... okazuje się że najtaniej wychodzą pojedyncze puszki.

Kiedyś takie cuda zaznałem w Tesco.
Nie pamiętam dokładnie ceny jak to wyglądało ale po jednej stronie regału było tyskie 6-pak ok złotówkę tańsze niż 8-pak po drugiej stronie regału :d
Jeśli ktoś szedł jedną alejką to się pokusił na te 6 bo oferta była zacna :d
Zacniejsza jednak była ta 8-pakowa :o e:

PostNapisane: 27 sierpnia 2012, o 12:14 
-

Czyli normalne w Kauflandzie: Sok 2 litry 2,89, Sok 2 litry + 1 litr gratis 2,99 ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1