Teraz jest 11 grudnia 2018, o 10:13

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 listopada 2017, o 20:51 
-

Na dzień dzisiejszy jestem jeszcze w zarządzie WM Sobieskiego 2. Zrezygnował bym już w Październiku ale nadal nie otrzymałem ofert na odśnieżanie naszego osiedla. Jeśli takie wpłynie składam rezygnację. Chciałbym podziękować wszystkim którzy mi pomagali począwszy od naszej małej "wojny" z PING i WINB "p.O", koszeniu trawy w ramach czynu społecznego, (p. Marcinowi,oraz panu z mieszkania BB7 nie znam imienia), pomocy w szukaniu pań do sprzątania p. Beacie oraz panu który zawsze mi doradzał ale pewnie woli żebym Go nie wymieniał z imienia. Mieszkańcy osiedla zarzucali mi że nic się nie dzieje na osiedlu (krzykacze których na zebraniu się nie pojawili) więc zapraszam ich do pełnienia tej zaszczytnej funkcji na takim osiedlu wtedy na pewno będzie się działo.
Rezygnuje bo mam dość!!!!
NIE TOLERUJE mieszkańców którzy po 22 w stanie wskazującym na spożywanie alkoholu nachodzą mnie w domu.
Na koniec chciałem serdecznie podziękować tym którzy wezwali PINB bo nie przyszedłem na ich wezwanie (zdaniem tej pani miałem zostawić chore dziecko same w domu bo jej sprawa jest najważniejsza).

-- 10 listopada 2017, o 20:52 --

Co do anten to polecam sprawdzić akt notarialny punkt 8 G.

-- 10 listopada 2017, o 20:57 --

Marcin1978 napisał(a):
Czy ktoś może wie, na jakiej podstawie Zarząd Wspólnoty powiesił informacje o demontażu anten TV z balkonów?? Czy Zarząd chce się pożegnać z Zarządzaniem?

O co chodzi i na jakiej podstawie mają podnośnikiem z balkonów ``kraść`` anteny na koszt właściciela? Czyżby jakiś układ z TKChopin? :D

Oskarżając mnie o układ z TK Chopin widać że nie brał pan udziału w życiu naszego osiedla. Chciałem wprowadzić PLASTKOM mieli być bardziej elastyczni nawet dla wynajmujących mieszkania ale pewnie przez takich jak pan uchwała nie przeszła.

-- 10 listopada 2017, o 21:02 --

Zadam jedno pytanie kogo jest balustrada na balonie?

PostNapisane: 16 listopada 2017, o 12:30 
-

:-) Dzień Dobry Panie Dawidzie. Widzę, że temat traktowany bardzo personalnie.

No to przejdźmy do konkretów. Na jakiej podstawie, lub z jakiego powodu ``Wspólnota`` tudzież Zarząd Wspólnoty chciałby mi odmówić możliwości montażu anteny? W punkcie o którym Pan wspomina nie ma zakazu montażu. Informuję również, że przed montażem anteny zadzwoniłem do BONu i zapytałem czy potrzebuję jakiejkolwiek zgody na piśmie, po czym Pani poinformowała mnie że nie ma takiej potrzeby, mogę śmiało montować. Tak też uczyniłem. Montaż nie polegał na wierceniu, piłowaniu, klejeniu anteny do balustrady mojego balkonu.

Poza tym spotkanie klatkowe o którym wcześniej wspomniano jak poinformowała mnie żona, która oczywiście na tym spotkaniu była, skończyło się tym, że mam wysłać informację, że mam takową antenę i to też uczyniłem zgodnie z ustaleniami tego spotkania. Więc Panie Dawidzie, mniej emocji i personalnego podejścia, a pytanie o układ z TK Chopin proszę potraktować jak widzę jako nietaktowny żart i nie brać do siebie :-).

Pozdrawiam i życzę spokojnego dzionka.

PostNapisane: 16 listopada 2017, o 17:55 
-

u mnie punkt 8.G mówi o montażu za zgodą zarządu. Cała kwestia związana z montażem anten byłą na zebraniu i wiemy że nie czepiam się stałych mieszkańców tyle w tej kwestii temat uważam za zamknięty.

-- 16 listopada 2017, o 17:58 --

Chodzi o estetykę, na osiedlu widać wiszące anteny bez kabli, same talerze. Zniszczone balustrady od montażu anten mówią same za siebie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1