Teraz jest 18 sierpnia 2017, o 07:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Masakra
PostNapisane: 24 stycznia 2011, o 21:07 
-

Chodzę do Olimpu już jakiś czas, będzie około roku i przeważnie było fajnie i miło, innym słowem chdziłem tam bardzo chętnie, ale co się teraz tam dzieje przekracza wszystkie wyobraznie.

Dziewczyna zapisuje się na kurs na który jest jeszcze dosyć miejsc, co się okazuje kiedy idzie na wyznaczony termin: sala pełna, że szpilki się nie da włożyć, rowerki lub inny przedmioty do ćwiczenia są przestawiane i zanim się kurs zacznie mija 15 minut. Skandal kiedy się płaci za 60 minut!!!!

Ja jako facet chodzę generalnie na siłownie na którą nie można wejść bo jest taka pełna!!!!!
Wszystkie z nielicznych maszyn, ławek są zajęte, pobiegać generalnie też sobie nie można.
Ludzie, ja płacę wam za to, abym miał możliwość relaksu, odprężenia i odstresowania się. Nie jest mi potrzebna frustracja kiedy mam zamiar sobie troche potrenować.

Rozbudowaliście nie wiem jak ten cały Olimp: Spa, Cardio itp. ale co jest z siłownią, przebieralnią, prysznice, które wyglądają jak za komuny???

Powoli mam dosyć waszego lokalu.

Pozdrawiam

Tytuł: Re: Masakra
PostNapisane: 24 stycznia 2011, o 21:53 
zbanowany

Surfdude_ napisał(a):
Chodzę do Olimpu już jakiś czas, będzie około roku i przeważnie było fajnie i miło, innym słowem chdziłem tam bardzo chętnie, ale co się teraz tam dzieje przekracza wszystkie wyobraznie.

Dziewczyna zapisuje się na kurs na który jest jeszcze dosyć miejsc, co się okazuje kiedy idzie na wyznaczony termin: sala pełna, że szpilki się nie da włożyć, rowerki lub inny przedmioty do ćwiczenia są przestawiane i zanim się kurs zacznie mija 15 minut. Skandal kiedy się płaci za 60 minut!!!!

Ja jako facet chodzę generalnie na siłownie na którą nie można wejść bo jest taka pełna!!!!!
Wszystkie z nielicznych maszyn, ławek są zajęte, pobiegać generalnie też sobie nie można.
Ludzie, ja płacę wam za to, abym miał możliwość relaksu, odprężenia i odstresowania się. Nie jest mi potrzebna frustracja kiedy mam zamiar sobie troche potrenować.

Rozbudowaliście nie wiem jak ten cały Olimp: Spa, Cardio itp. ale co jest z siłownią, przebieralnią, prysznice, które wyglądają jak za komuny???

Powoli mam dosyć waszego lokalu.

Pozdrawiam

Jedno slowo przeczy drugiemu piszesz ze fajnie a potem zalisz ze miejsca nie masz ogarnij sie i zdecyduj.

PostNapisane: 24 stycznia 2011, o 22:12 
-

Obrazki: 10
Pochwały: 7
Norbi napisał(a):
dno slowo przeczy drugiemu piszesz ze fajnie a potem zalisz ze miejsca nie masz ogarnij sie i zdecyduj.

Chyba Ty Norbi musisz czytać wolniej i bardziej zrozumiałe ;) !
Surfdude jasno i wyraźnie pisze w czasie przeszłym !

PostNapisane: 24 stycznia 2011, o 22:32 
zbanowany

No dziwne tylko ze bylo piegnie i potem po jakims czasei tak brzydko przeciez lokal sie nie skurczyl :D Wybierz sobie lepsze godziny chodzenia jedynie to zostaje.

PostNapisane: 25 stycznia 2011, o 14:41 
-

To co napisał Surfdude, to niestety prawda.

Zobaczymy, jakie zmiany nastąpią w wyniku przeprowadzenia akcji wypełniania ankiet.
Nalezało ocenić w skali 1 do 5:
1. Obsługę siłowni.
a/ znajomośc sprzętu i zasad treningu,
b/ zainteresowanie bezpieczeństwem ćwiczącego,
c/ zdolności interpersonalne.

2. Pracowników recepcji.
a/ ogólną prezentację,
b/ szybkośc obsługi,
c/ udzielanie pożądanych informacji.

3. Instruktorów fitness/rowerków.
a/ dostępność informacji o ich kwalifikacjach,
b/ zainteresowanie bezpieczeństwem ćwiczącego,
c/ atmosfera przed i po zajęciach.

4. Ofertę zajęc grupowych z instruktorem.
a/ liczba godzin.
b/ różnorodnośc zajęć,
c/ wyposażenie sali fitness/rowerkowej.

5. Zaopatrzenie siłowni i recepcji.
a/ woda,
b/ napoje energetyczne,
c/ suplementy i odżywki.

6. Salę cardio i siłownię.
a/ komfort ćwiczeń,
b/ czystość,
c/ dostępność maszyn i sprzętu.

7. Szatnie.
a/ czystość,
b/ funkcjonalność,
c/ etetyka.

8. Dostępnośc dla Klientów.
a/ dojazd środkami komunikacji miejskiej,
b/ liczba miejsc parkingowych,
c/ godziny otwarcia.

9. Stosunek do Klienta.
a/ postawa wobec nowego Klienta,
b/ promocje, zniżki dla Klientów.
c/ reakcja na ewentualne skargi, sugestie, prośby Klientów.

Ostatnio edytowano 25 stycznia 2011, o 14:56 przez Grzechotnik, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 26 stycznia 2011, o 21:18 
-

Człowiek pracuje do 17, to jeżeli siłownia jest wieczorem zawsze full, to kiedy ma przyjść aby potrenować?? Może zwolnić się z pracy??

Z siłownią a jeszcze bardziej z kompentencją pracowników ( kiedy młody chłopak spytał się o pomoc jednej z dziewczyn, miał pytanie dotyczące sprzętu na siłowni, dostał jako odpowiedz 'ja tutaj sprzedaje karnety a nie udzielam informacji na temat sprzętu )
To jest dbanie o klienta, kompetencja pracowników?? Raczej olewanie!!
W Olimpie musi się koniecznie coś stać, ponieważ w innym razie zaczną tracić bardzo szybko klientów.

PostNapisane: 26 stycznia 2011, o 22:11 
-

Obrazki: 0
Pochwały: 1
Ja się zastanawiam na co komu w ogóle takie coś jak siłownia.. (chyba ze ktoś che poszpanować napełnionymi powietrzem bicepsami)
Piłka Nożna (nie koniecznie nożna, jakakolwiek), koszykówka, siatkówka, rower, biegi, aerobik, narty, pływanie... i jeszcze SETKI innych form spalania tłuszczu i nabrania masy mięśniowej istnieje całkowicie za darmo! Aktywność połączona z odpowiednim odżywianiem jest o wiele tańsza i efektywniejsza niż oszukiwanie samego siebie w sali przepełnionej przepoconymi mięśniakami. I niech nikt się nie tłumaczy brakiem czasu.. bo tego tak naprawdę nigdy nie brakuje jeśli się czegoś chce.

PostNapisane: 27 stycznia 2011, o 09:39 
zbanowany

Surfdude_ napisał(a):
Człowiek pracuje do 17, to jeżeli siłownia jest wieczorem zawsze full, to kiedy ma przyjść aby potrenować?? Może zwolnić się z pracy??

Z siłownią a jeszcze bardziej z kompentencją pracowników ( kiedy młody chłopak spytał się o pomoc jednej z dziewczyn, miał pytanie dotyczące sprzętu na siłowni, dostał jako odpowiedz 'ja tutaj sprzedaje karnety a nie udzielam informacji na temat sprzętu )
To jest dbanie o klienta, kompetencja pracowników?? Raczej olewanie!!
W Olimpie musi się koniecznie coś stać, ponieważ w innym razie zaczną tracić bardzo szybko klientów.

Tak i gdzie pojda cwiczyc?W wejheorwie lepszego wyboru nie ma chyba...

PostNapisane: 27 stycznia 2011, o 16:10 
Itachi, ogarnij się, czy ktoś obraża tutaj Ciebie? Nie, więc po co te stereotypowe idiotyczne teksty z Twojej strony na temat siłowni i ludzi korzystających z niej?

Itachi napisał(a):
napełnionymi powietrzem bicepsami

Chyba nie bardzo na biologii uważałeś.

Itachi napisał(a):
i efektywniejsza niż oszukiwanie samego siebie

A siłownia nie jest efektywna? Przecież na nią nie chodzisz, skąd możesz wiedzieć i wydawać tutaj opinię? Pff. Oszukiwanie samego siebie? Jasne, jak nakładałeś sobie 5kg i wmawiałeś sobie że to 50kg i później nie widziałeś efektów to nie dziwię się że masz uraz do siłowni.

Denerwują mnie takie górolotne opinie i spłycanie wszystkiego.

PostNapisane: 27 stycznia 2011, o 16:13 
Surfdude_, Olimp sam decyduje na co przeznacza pieniądze. Widocznie nie chcą rozbudować siłowni. Zostaje Ci jeszcze zrobienie siłowni we własnym domu lub mieszkaniu, jeżeli godziny Ci nie pasują. Wiem, że strasznie lipnie jest jak siłownia jest zawalona, zwłaszcza, że pamiętam czasy jak góra 5 osób na siłowni bywało. Jednak cóż zrobić, jest jak jest. Komu nie podpasuje zmieni lokal i tyle.

PostNapisane: 27 stycznia 2011, o 16:50 
-

Obrazki: 0
Pochwały: 1
michaelq napisał(a):
Itachi, ogarnij się, czy ktoś obraża tutaj Ciebie? Nie, więc po co te stereotypowe idiotyczne teksty z Twojej strony na temat siłowni i ludzi korzystających z niej?

poczułeś się obrażony? ;) Nie miałem takiego zamiaru.

michaelq napisał(a):
Itachi napisał(a):
napełnionymi powietrzem bicepsami

Chyba nie bardzo na biologii uważałeś.

uważałem :) po prostu nie zrozumiałeś tego co chciałem przekazać ;)

michaelq napisał(a):

Itachi napisał(a):
i efektywniejsza niż oszukiwanie samego siebie

A siłownia nie jest efektywna?

W czym jest efektywna? Co po tych 'treningach' oprócz większego obwodu ramienia czy tam klatki piersiowej będziesz miał? :027:

michaelq napisał(a):
Przecież na nią nie chodzisz, skąd możesz wiedzieć i wydawać tutaj opinię? Pff.

Chciałem spróbować ale zrezygnowałem gdy zobaczyłem kto i po co tam chodzi :)

To tylko moje zdanie, nikogo nie zmuszam by się z nim zgadzał :) Może kiedyś się do tego przekonam. ale jak na razie marne szanse.

Ostatnio edytowano 27 stycznia 2011, o 16:52 przez Itachi, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 27 stycznia 2011, o 16:54 
Itachi napisał(a):
nie zrozumiałeś tego co chciałem przekazać

Nie napisałeś nic o sterydach. A ciężkie ćwiczenie to nie powietrze, tylko prawdziwy, rozbudowany i mocny mięsień.

Itachi napisał(a):
Co po tych 'treningach' oprócz większego obwodu ramienia czy tam klatki piersiowej będziesz miał?

Siłownia to nie tylko większy obwód. To większa siła i wytrzymałość. Każdy lekarz Ci to powie. I każdy kto ćwiczy porządnie na siłowni.

Itachi napisał(a):
Chciałem spróbować ale zrezygnowałem gdy zobaczyłem kto i po co tam chodzi

Zawsze znajdą się nie tacy ludzie jakbyśmy chcieli.

PostNapisane: 28 stycznia 2011, o 18:54 
-

Coś w tym jest... na gorze zrobiło się jakby luksusowo, a na dole dalej jest jak jest, tylko, że za większe pieniądze :(
Co do niekmpetencji - krótko po otwarciu góry zapytałam do kiedy są ważne stare karnety - odp. bezterminowo - do końca ich wykorzystania, w styczniu zdziwienie, bo karnety były ważne do końca roku :( przepadło mi kilka opłaconych wejść :(

Pozdrawiam pana Krzysia, jak dla mnie jednego z nielicznych fachowców w tym interesie..

PostNapisane: 30 stycznia 2011, o 15:30 
-

Fandango, zgadzam się z Tobą w 100%! Na dole bez zmian...;(

A co do pana Krzysia, to jeden z nielicznych, który został ze starego składu. Od otwarcia nowego pietra pojawili się też nowi pracownicy, którzy nie są doinformowani! Sama miałam sytuację, w której otrzymałam co do jednej sprawy dwie rozbieżne informacje!

Cóż..może jak skończą się promocyjne karnety ( z weekendu otwartego) to zrobi się luźniej..

Pozdro dla wszystkich Olimpowiczów!

PostNapisane: 30 stycznia 2011, o 17:09 
-

Ludzie... trochę luzu... myślę ze na HURAAA nie mogą tak wszystkiego zrobić!!! Po rozmowie z właścicielem wiem ze będą robić i odnawiać dół! Najpierw trzeba odbić się od jednego remontu! Ze starej ekipy już niewiele tam jest....już 4 pozostała!

A z drugiej strony- błędne informacje.... ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ... każdy musi się nauczyć tego i owego! Pozdrawiam ;D :D :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1