Teraz jest 24 września 2018, o 22:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 września 2013, o 18:35 
-

W bloku nr 9a pomysłem na zachowanie czystości mają być kamery , dość duża część lokatorów jest za . Kamery te mają rejestrować obraz i w razie potrzeby zarząd bądź wyznaczone osoby mogły by przeglądać pliki . Po uzgodnieniu która osoba zamieszkała bądź gość narobi szkodę (że tak to nazwę) , właściciel lokalu będzie osobą ponoszącą winę i koszty ( naprawy lub sprzątania) . Przypuszczalne koszty tej inwestycji to około 4 000 zł , co daje 115 zł na lokal .

A jaka jest wasza opinia ?

PostNapisane: 20 września 2013, o 20:26 
-

Pochwały: 2
Czyżby brakuje tematów do plotek i wpadł na pomysł kamer?
Głównie ciągi komunikacyjne zanieczyszczają dzieci, ale nie dziwie się im bo jeszcze mają takie "małe rozumki", że jak nie widzą śmietnika to po prostu pozbywają się śmieci gdzie popadnie.A to się napój rozleje, a to owoc spadnie.
I co z tym fantem zrobicie?
Wielki brat się szykuje?
Aby żyło się lepiej?????? hehe

Wydaje mi się, że to takie płaskie myślenie,ale może się mylę.
Z drugiej strony czy macie jakiś już cennik?
Za papierek - 20 zł
Za rozlane piwo - 30 zł
Za splunięcie - 40 zł
A za kup..... kopa w du**.

PostNapisane: 25 września 2013, o 12:50 
-

Nie chodzi mi o permanentną inwigilację to nie "Seksmisja" a PO-PIS niech dają w rządzie, ja chcę walczyć z brudasami. Do miłych widoków nie należą psie kupy, rozsypane śmieci z niekoniecznie pachnącą zawartością (nagminne w bloku 9A), pomalowane-obdrapane ściany i podłogi oraz ekspozycja na korytarzach od sanek przez wózki i rowery (blok 7a i 13A). Chociaż akurat matki z wózkami to mogę zrozumieć. A pomysł ten zaproponowali sąsiedzi z 3 piętra bloku 9A.

"Wydaje mi się, że to takie płaskie myślenie,ale może się mylę.
Z drugiej strony czy macie jakiś już cennik?
Za papierek - 20 zł
Za rozlane piwo - 30 zł
Za splunięcie - 40 zł
A za kup..... kopa w du**."

Cennik jest i to ustalony czyli wezwanie firmy sprzątającej i obciążenie właściciela lokalu.

Może i jest to płaskie myślenie ale z drugiej strony może zacznijmy rozdawać nagrody za tak wspaniałe zachowanie "BRUDASÓW" i nie róbmy nic.
Szydząc z innych pomysłów podaj swój na rozwiązanie problemu dewastacji i zaśmiecania , chętnie to rozważymy jako zarząd.

Czekamy Mogkhe :o e: :o e: :o e: :o e: :o e:

PostNapisane: 27 września 2013, o 20:46 
-

1z5 napisał(a):
Może i jest to płaskie myślenie ale z drugiej strony może zacznijmy rozdawać nagrody za tak wspaniałe zachowanie "BRUDASÓW" i nie róbmy nic.
Szydząc z innych pomysłów podaj swój na rozwiązanie problemu dewastacji i zaśmiecania , chętnie to rozważymy jako zarząd.

Czekamy Mogkhe :o e: :o e: :o e: :o e: :o e:

A niby dlaczego ja mam "czapkować" nad tym tematem? Wyraziłem swoją opinię w tym temacie i tyle.
Nie podoba mi się wiele Twoich pomysłów ale też widzę,że się starasz i chwała Ci za to.

PostNapisane: 4 października 2013, o 12:07 
-

jeśli już będą te kamery, będę zmuszony zmienić swoje niecodzienne przyzwyczajenia odwiedzania sąsiadek ... gdy nikt nie widzi...

PostNapisane: 4 października 2013, o 20:09 
-

POL napisał(a):
jeśli już będą te kamery, będę zmuszony zmienić swoje niecodzienne przyzwyczajenia odwiedzania sąsiadek ... gdy nikt nie widzi...

POL, mam małe pytanko.
A do mojej żonki też zaglądasz? :boks:

PostNapisane: 5 października 2013, o 10:23 
-

Mogkhe;
i tu, mój Drogi, masz odpowiedź na pytanie czy warto mieć kamery wewnątrz bloku :-)

PostNapisane: 26 maja 2014, o 21:30 
-

Nie widzę nic głupiego w zamontowaniu kamer w klatce. Oprócz tego że chronią mieszkania, to zabezpieczają przed kradzieżami i rowerów i wózków, a ostatnio mieszkańcy mieli okazję przeczytać info na drzwiach, że został ukradziony rower. Jeżeli ktoś zapuka z inicjatywą lub poruszy temat na zebraniu będę za, a nawet przeciw. Nie chce się rozpisywać na temat brudzenia przez psy klatki moczem i kałem, rozlewanie płynów ze śmieci, nie sprzątanie po rodzicach kiedy dziecko nabrudzi i podobnych, bo świata nie zmienię, ale uważam pomysł z kamerami za przedni.

Strefa czasowa: UTC + 1