Teraz jest 24 października 2017, o 10:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 10:10 
-

Dowcipniś przyklejajacy naklejki z nie cenzuralna treścią na samochód, niech ruszy swój pusty łeb i przyklei sobie naklejke na czoło " JESTEM DEBILEM ", skoro przed własnym garażem nie można zostawić samochodu. Pozdrawiam inteligetnego inaczej :fuckyou:

PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 14:48 
-

Pochwały: 2
Uważam, że jest trochę inaczej z tym parkowaniem.Przykładem mogą być garaże w bloku "7" i ich właściciele, którzy mając świadomość, że takie parkowanie zablokuje przejazd, dlatego nie robią tego.Więc moim zdaniem myślmy również o innych a będzie dobrze.

PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 15:18 
-

Mogkhe napisał(a):
Uważam, że jest trochę inaczej z tym parkowaniem.Przykładem mogą być garaże w bloku "7" i ich właściciele, którzy mając świadomość, że takie parkowanie zablokuje przejazd, dlatego nie robią tego.Więc moim zdaniem myślmy również o innych a będzie dobrze.

Ja nikomu garażu nie wybierałem , wybrałem sobie w 9a . Zostawiając samochód przed garażem wzdłuż bloku nie zawadzam nikomu a jeśli ktoś ma pretensje do mnie to chętnie porozmawiam .
Mogkhe rozliczając mnie rozlicz mieszkańców bloku 11a i 13a pozdrawiam
POZDOWIENIA OD ZARZADU

PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 15:23 
-

Obrazki: 63
Pochwały: 93
Fakt iż posiadasz prawo do przestrzeni wewnątrz Twojego garażu nie znaczy, że to samo dotyczy miejsca przed jego bramą. Nikt z Tobą nie musi tego dyskutować, taka jest rzeczywistość :)

Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim ;)

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 15:55 
-

1z5 napisał(a):
Mogkhe napisał(a):

Ja nikomu garażu nie wybierałem , wybrałem sobie w 9a . Zostawiając samochód przed garażem wzdłuż bloku nie zawadzam nikomu a jeśli ktoś ma pretensje do mnie to chętnie porozmawiam .
Mogkhe rozliczając mnie rozlicz mieszkańców bloku 11a i 13a pozdrawiam
POZDOWIENIA OD ZARZADU

Nikogo nie rozliczam i do momentu kiedy sprawa mnie nie dotyczy nie będę tego robił.
Z pewnością jak będzie mnie to dotyczyło to sobie poradzę w inny sposób niż naklejanie naklejek.
Jedynie zauważyłem, że być może komuś Twoje parkowanie może przeszkadzać, więc nie rozumiem dlaczego mam kogoś z wymienionych przez Ciebie bloków rozliczać?!

-- 30 gru 2012, o 15:56 --

Lukas napisał(a):
Fakt iż posiadasz prawo do przestrzeni wewnątrz Twojego garażu nie znaczy, że to samo dotyczy miejsca przed jego bramą. Nikt z Tobą nie musi tego dyskutować, taka jest rzeczywistość :)

dokładnie :o e:

PostNapisane: 30 grudnia 2012, o 23:13 
-

Troche kultury, to Pan widocznie garaże pomylił podczas parkowania, niech niekulturalny kierowca się cieszy, że to tylko naklejka a nie blokada na koło założona przez SM, następnym razem tel na Straż i oni roztrzygną spór o nieprawidłowe parkowanie i blokowanie obcym ludziom ich wjazdu do garaży, gdyby kierowca zaparkował rzeczywiście "przy swoim garażu" tak jak twierdzi to sądze, że nie było takiej nieprzyjemnej sytuacji. Po za tym od czego są miejsca na parkingu wyznaczone do parkowania?
Szanujcie to, że każdy ma swój garaż i chce mieć do niego dostep, to chyba oczywisce.

PostNapisane: 31 grudnia 2012, o 18:12 
-

Absolutnie nie rozumiem osób które mają coś przeciwko , zadzwońcie po straż miejska że zastawiem własny garaż . Skoro zastawilem i nie ma miejsca to dlaczego dwa samochody mogą obok siebie przejechać , a osoby wjezdzajace na miejsca parkingowe też się nie skarżą . Mam duże grono sąsiadów którzy też lubią czasem postawić przed moim garażem samochód . I ją z tego powodu nie robię afery tylko dzonię do sąsiada i proszę żeby przeparkował samochód . A na temat stawania przed własnym garażem samochodu "Lukas"to mam również swoje zdanie i to odmienne od twojego i pisząc na ten temat dyskutujesz że mną ,taką jest rzeczywistość. Stając na miejscu przed garażem zwalniam miesce na parkingu z czego bardzo dużo ludzi jest zadowolonych . A co do słów które napisała "stokrotka" to raczej kultury niech uczy się osoba przyklejajaca naklejki z niecenzuralna treścią .

PostNapisane: 31 grudnia 2012, o 21:04 
-

1z5 napisał(a):
A na temat stawania przed własnym garażem samochodu "Lukas"to mam również swoje zdanie i to odmienne od twojego i pisząc na ten temat dyskutujesz że mną ,taką jest rzeczywistość.

Nie traktuj tego co piszę jako atak na swoją osobę. Stwierdziłem tylko fakt, że zgodnie z ustawą prawo o ruchu drogowym (obowiązującą również poza drogami publicznymi), na terenie oznaczonym znakiem D-40 strefa zamieszkania, postój dozwolony jest tylko w miejscach do tego wyznaczonych a przestrzeń przed Twoim garażem takim miejscem nie jest. Oczywiście mogę się mylić, zakładając, że takowy znak na terenie Waszej wspólnoty obowiązuje :)

PostNapisane: 1 stycznia 2013, o 20:37 
-

Owszem zgadzam się co do znaku lecz przez szlabany stworzyliśmy zamknięte osiedle a brak znaku oznacza brak takowego przepisu . A słuszność mojej wypowiedzi opieram na wizycie SM gdzie po wykonaniu kilku zdjęć odjechali i nawet nie skończyło się mandatem .

PostNapisane: 4 stycznia 2013, o 17:51 
-

Ja czegoś tu nie kumam,po co tworzyć dodatkowe "swoje" parkowanie przed swoim garażem,zaraz znajdzie się ktoś kto też dojdzie do wniosku że tak zrobi i mamy zastawione wszyskie bloki-Czy tak trudno nam się dostosować do ustalonych zasad...Cisz nocna 22.00,.twoj garaż ,parkuj w garazu. Nawet jak ci się nie chce za pół godziny znowu wyjeżdzać.Ideologie do parkowania przed twoim ukochanym garażem dorabiaj jak przeprowadzisz się do domku z podjazdem...a naklejki to tez złośliwe ...

PostNapisane: 5 stycznia 2013, o 16:32 
-

a mnie ciekawi: kto ma tyle czasu na obserwację, diagnozę sytuacji i tworzenie naklejek, by je potem umieszczać; w dodatku tak sprytnie, by nikt go (jej) nie dostrzegł? Być może nie raz mijamy tą osobę, a ona kłania się nam w pas grzecznie otwierając drzwi wejściowe i delikatnie pytając o zdrowie ....

PostNapisane: 5 stycznia 2013, o 18:24 
-

Sam jestem zwolennikiem owych naklejek. Jak widzę zaparkowane pojazdy w niedozwolonych miejscach to sam bym takiej użył gdybym miał. Tłumaczenia, że na chwilę, że nie było gdzie zaparkować itp są żałosne. Sam jestem kierowcą i doskonale rozumiem, że takie tłumaczenie zawsze znaczy to samo, tj lenistwo kierowcy. :029:

PostNapisane: 6 stycznia 2013, o 20:09 
-

Lukas napisał(a):
Sam jestem zwolennikiem owych naklejek. Jak widzę zaparkowane pojazdy w niedozwolonych miejscach to sam bym takiej użył gdybym miał. Tłumaczenia, że na chwilę, że nie było gdzie zaparkować itp są żałosne. Sam jestem kierowcą i doskonale rozumiem, że takie tłumaczenie zawsze znaczy to samo, tj lenistwo kierowcy. :029:

Na allegro takie naklejki można kupić za niewielkie pieniądze. Ich atutem jest problem z usunięciem z szyby. Więc w pewnym sensie edukują hehe.

PostNapisane: 7 stycznia 2013, o 09:47 
-

nie podważam roli edukacyjnej samych naklejek; jednak wulgarny napis (jak wspomniał 1z5) jest jej zaprzeczeniem... choć czasem, gdy mam już serdecznie dość lekkości ustawicznego przypominania i zwracania uwagi, słowa nie należące do kanonu kultury cisną się nieodparcie na usta....częściowo to rozumiem ... :)

PostNapisane: 7 stycznia 2013, o 22:33 
-

Obrazki: 21
Pochwały: 44
Naklejki to fajna inicjatywa, tylko szkoda, że często trafiają w niepowołane ręce. Tym sposobem można mieć ładny napis na szybie za nic.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1