Teraz jest 20 czerwca 2018, o 16:29

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 kwietnia 2015, o 19:35 
-

Korzystając z forum Mieszkańców Osiedla Fenikowskiego chciałam poinformować Państwa, że pojawiające się w ostatnim czasie informacje jakobym:
1) już nie pracowała,
2) pozostawiła pacjentów bez opieki,
3) podmiot medyczny, w którym pracowałam uległ rozwiązaniu,
4) prowadzę gabinet, ale nie wiadomo na jakiej zasadzie;
5) istnieje potrzeba aktualizacji danych w deklaracji wyboru pielęgniarki (POZ) podstawowej opieki zdrowotnej

są nieprawdziwe i wprowadzają Państwa w błąd.

Aby być bliżej Państwa gabinet swój od dnia 01 kwietnia prowadzę bowiem na terenie osiedla: ul. Fenikowskiego 21/17 (obok stomatologa). Realizowane przeze mnie świadczenia medyczne pielęgniarki rodzinnej (poz) finansowane są ze środków publicznych w ramach umowy z NFZ.
Wykaz podmiotów mających podpisane umowy z NFZ - Link do strony: (strona 32 poz.7) http://www.nfz-gdansk.pl/uploads/files/ ... 150422.pdf
Podaję również numer telefonu kontaktowego: 796-04-34-34 i zapraszam wszystkich mieszkańców do gabinetu.
Edyta Kozańska

Ostatnio edytowano 1 maja 2015, o 12:18 przez Yareach, łącznie edytowano 1 raz
Poprawienie błędów i linku.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1