Teraz jest 29 maja 2017, o 14:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 kwietnia 2017, o 21:43 
-

Witam.
Pisma złożone ws:
- zamknięcia terenu niezagospodarowanego działki nr 4/49
- chodnika pomiędzy Patoka - Chmielewskiego
- progów zwalniających i przejścia dla pieszych na przeciw osiedla
Mamy termin pierwszej komisji 18.04 godzina 15:00. Komisja Gospodarcza ...

Bardzo proszę osoby, którym leżą na sercu załatwienie tych spraw o pojawienie się na komisji. Tak jak na spotkaniu z radnymi było to ustalone, jeśli Państwo chcą coś uzyskać wymagana jest Państwa obecność. Nie muszą Państwo nic mówić, ja tym się zajmę, ale muszą być osoby fizycznie popierające mnie.
Proszę o kontakt gdyby ktoś miał zamiar pójść na priv lub emailowo kontakt@dlawejherowian.pl (ewetualnie w tytule dodać znaczek [TM] sprawa od razu trafi do mnie. Umówimy się w jakimś miejscu1

PostNapisane: 12 kwietnia 2017, o 15:17 
-

Omyłkowo sprawdziłem nie tą komisję co trzeba. Chodzi o Komisję Komunalną, która jest na godzinę 17:00. Godzina może Państwu bardziej odpowiadać.

PostNapisane: 18 kwietnia 2017, o 20:31 
-

Dziękuję trzem osobom które przybyły na komisję i aktywnie też udzielały.

W swoim komentarzu powiem tyle, że obecnie pozyskaliśmy sporo informacji, a chce je wykorzystać na Komisji Bezpieczeństwa. Faktem jest, że nie wywalczyliśmy progów i chodnika, ale to jeszcze przed nami.
Natomiast sprawa działki 4/49 jest bardzo trudna i generalnie będzie organizowane spotkanie z działkowiczami by załatwić sprawę polubownie. Miejmy nadzieję, że to zadziała, bo UM nie chce w niczym pomóc. Odpowiedzi na zasadzie "nie bo nie"!

PostNapisane: 19 kwietnia 2017, o 15:50 
-

Pochwały: 1
Tomasz Mrzygłocki napisał(a):
Dziękuję trzem osobom które przybyły na komisję i aktywnie też udzielały.

W swoim komentarzu powiem tyle, że obecnie pozyskaliśmy sporo informacji, a chce je wykorzystać na Komisji Bezpieczeństwa. Faktem jest, że nie wywalczyliśmy progów i chodnika, ale to jeszcze przed nami.
Natomiast sprawa działki 4/49 jest bardzo trudna i generalnie będzie organizowane spotkanie z działkowiczami by załatwić sprawę polubownie. Miejmy nadzieję, że to zadziała, bo UM nie chce w niczym pomóc. Odpowiedzi na zasadzie "nie bo nie"!

Jakie spotkanie z działkowiczami? jakie załatwianie sprawy polubownie? O co tutaj chodzi? Czyj w końcu jest to teren? Miasto po raz kolejny pokazuje, że ma nas w d....ie i staje po stronie ludzi którzy ewidentnie łamią prawo: USTAWA z dnia 13 grudnia 2013 r. o rodzinnych ogrodach działkowych Art. 12. "Na terenie działki obowiązuje zakaz zamieszkiwania oraz prowadzenia działalności gospodarczej lub innej działalności zarobkowej. Pani Jedynak z UM Wejherowo w momencie kiedy "znikały" donice na nasze zarzuty, że ich działania zmierzają w kierunku ułatwiania życia działkowcom naszym kosztem, odpierała zarzuty, mówiąc że to bzdura....jak jest każdy widzi. Na koniec pytanie, które w sumie powinno paść na samym początku: W jakiej kwestii mamy się dogadywać z działkowcami? BO?

PostNapisane: 9 maja 2017, o 20:40 
-

Brzydko się przyznać, ale nie mogę odnaleźć notatki numeru telefonu jednego Sz. Pana. Ponieważ nie mogę pisać z imienia i nazwiska, proszę o kontakt tej osoby na priv. Umówiliśmy się na Komisję Bezpieczeństwa i że razem pojedziemy. Ta osoba śledzi moje wpisy, wiec mam ogromną nadzieję na szybką odpowiedz z forum. Serdecznie Pana pozdrawiam i zarazem jeszcze raz przepraszam, za zagubiony numer telefonu. Z pewnością gdzieś jest, ale tonę w papierach :).

PostNapisane: 11 maja 2017, o 22:11 
-

Dzisiejsze spotkanie na Komisji Bezpieczeństwa, była to kpina z naszego poświecenia czasu itp. Postaramy się napisać oficjalne oświadczenie i na ten temat na razie się nie wypowiadam, ale powiem jedno - Nie posiadamy Urzędu Miasta, który służy miastu, a wręcz instytucję walczącą o dobry wizerunek prezydenta. Jest mi bardzo przykro, ale nie wywalczyłem żadnej sprawy. Wręcz zarzucono nam myśl Prezydenta - miasto ma być aktywne! Zarzucono, że wtrącamy się w sprawy które UM zna!
Uważam, że myśl tą na tym etapie zamknę, muszę o przetrawić bo wg mnie nie działa to tak jak powinno, jednakże nie wiem jak opisać to na dzień dzisiejszy tak na świeżo.

PostNapisane: 12 maja 2017, o 07:14 
-

UM sprawę zna, czyli, że jeśli jakiś wariat kogoś potrąci to znaczy, że UM bierze za to pełną odpowiedzialność.

PostNapisane: 12 maja 2017, o 11:17 
-

Freezer napisał(a):
UM sprawę zna, czyli, że jeśli jakiś wariat kogoś potrąci to znaczy, że UM bierze za to pełną odpowiedzialność.

Tak na to wygląda i tak należy to rozumieć. Głos jak dobrze pamiętam na komisji zajął poza przewodniczącym komisji, sekretarz. Oczywiście długie przemówienie niezgodne z wypowiedzią wiceprezydent co do powodu powstania dywaniku asfaltowego na GP. Co gorsza, bezpieczeństwo nie jest tak ważne niżeli obecne dążenie by prezydent mógł przejść i zapisać się w historii. Tak najważniejsze by prezydent zasłynął budowie 3 węzłów. Ostatecznie, nawet komendant Policji Powiatowej nie zajął, żadnego stanowiska.

-- 12 maja 2017, o 11:30 --

Można śmiało też powiedzieć, że Pan Suwara zrzucił winę za ten stan na mieszkańców osiedla, gdy to Państwo występowaliście o urządzenie tej drogi, a teraz zarzucacie brak bezpieczeństwa. Sami wręcz prawdopodobnie szybko jeździcie. Tam nikt inny poza mieszkańcami Śmiechowa nie jeździ :) . Zarzucono stowarzyszeniu Dla Wejherowian, że nie byliśmy w terenie i tam rzekomo nie ma drogi, ale po chwili mówił iż wydano na nią 200tys. O co mu chodziło - totalnie nie wiem.
Moim zdaniem, rozmowa z tym panem była merytoryczna :/

-- 12 maja 2017, o 11:31 --

przepraszam poprawka "Moim zdaniem, rozmowa z tym panem była NIE merytoryczna"

PostNapisane: 14 maja 2017, o 16:27 
-

Pochwały: 1
Czyli wyszło jak zwykle. Rozbudzone nadzieje mieszkańców, że może coś uda się zmienić, coś wywalczyć dla osiedla i okolicy...a tu klops. UM Wejherowo po raz kolejny pokazuje, jak głęboko w poważaniu ma tę część miasta i jej mieszkańców. Miała być walka o poprawę bezpieczeństwa, miała być walka o niedopuszczenie wybudowaniu drogi między ogrodami działkowymi, a blokami, tymczasem dostajemy po raz kolejny pstryczka w nos od UM Wejherowo, odmowę poprawy bezpieczeństwa i prawdopodobnie drogę pod naszymi oknami. Cóż, żyć nie umierać. Pozdrowienia dla Urzędników :fuckyou:

PostNapisane: 16 maja 2017, o 06:12 
-

Tzn. nie zapomnijmy, że ws działki 4/49 Pan H.Jarosz na Komisji Komunalnej obiecał spotkanie z działkowiczami, by przeprowadzić rozmowę na temat by tam nie jeździli. Za jakiś czas przypomnę się w tej sprawie do radnego. Natomiast co do bezpieczeństwa pieszych, to miasto to porażka. Ja jednak, dalej będę działał w tej sprawie, ale nie ukrywam, że Komisja Bezpieczeństwa było jakąś nadzieją na załatwienie tego.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1