Teraz jest 12 grudnia 2018, o 01:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 21:58 
-

Witajcie Forumowicze!
widziałem podobny post (kablówka i internet)- zakładam nowy bo chcę przekazać konkretne różnice między ofertami obu firm choć jestem Klientem Chopina.

za net (4mb/s- a działa jak chce) wraz z zablówką płacę 104 pln/ m-c. sygnał tv analogowy, na TV lcd wygląda to jak wygląda. chopin autorytarnie wycofuje niektóre kanały (np. polsat sport extra) nie dając praktycznie nic w zamian.

w związku z poniższym zrobiłem badanie rynku dostawców kablówki i neta. przejrzałem oferty platformy n, polsat cyfrowy, canal +, vectra.

najlepszą ofertę obecnie posiada vectra. za bardzo bogatą ofertę TV w jakości cyfrowej- żegnajcie pixele z ekranu (a część kanałów w jakości HD) oraz internet 8mb/s + modem wi-fi za 1 zł + vat płacimy 114 pln/m-c. cena jest praktycznie ta sama, jednak oferta dużo lepsza. aktywacja 49 pln (dekoder HD), dodatkowo możliwość aktywacji drugiego dekodera (by oglądać na dwóch odbiornikach)- wówczas jest opłata m-czna za dzierżawę drugiego dekodera HD: 5,90 pln/m-c. spójrzcie proszę na stronie internetowej chopina jak wygląda ich oferta tv cyfrowej.

dodam, że nie jestem sprzedawcą vectry. pracuję w finansach, mieszkam w I etapie Sikorski Park i chciałbym by nasza Wspólnota podpisała umowę z Vectrą- byłem dziś w ich przedstawicielstwie na Sobieskiego- sprawa wygląda tak, że koszt okablowania biorą na siebie- oczywiście czytając post "kablówka i internet" trzeba przypilnować lub zastrzec na etapie umowy z wspólnotą jakość wykonania tego okablowania.

napiszcie proszę co tym myślicie... podpisanie takiej umowy nie zobowiązuje mieszkańców do skorzystania z oferty choć z drugiej strony nie wierzę że większość ostanie się przy chopinie (a może wymusi na nim polepszenie oferty i jakości usług) przy obecnej ofercie.

jest również opcja by ich przedstawiciel był obecny na spotkaniu wspólnoty i tam przedstawił ofertę. spotkanie jest dopiero 10 marca (jak wyczytałem na forum) więc trochę termin odległy- mam nadzieję że ten post będzie cieszył się zainteresowaniem i do tego czasu będziemy już Klientami Vectry...

Ostatnio edytowano 9 stycznia 2010, o 22:04 przez piomar, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 22:37 
-

Obrazki: 10
III Etap już ma Vectrę prawie od roku.Ja sobie chwalę. :o e:

PostNapisane: 10 stycznia 2010, o 13:43 
-

Obrazki: 1
Drogi forumowiczu piomar masz jak najbardziej racje z oferta i cenami ktore oferuje nam Chopin a Vectra dlatego tez wczesniejsze zapytanie Zarzadu było co mieszkancy na to. Zarzad juz rozmwial z przedstawicielami Vectry i na 100% bedzie nowy operator na naszym osiedlu. Niestety nie wiem skad masz informacje na temat tegorocznego zebrania Wspolnoty Sikorski Park I bo sam Zarzad o nim jeszcze nie wie. Jezeli chodzi o spotkanie z przedstawicielem Vectry na zebraniu to jezeli dopisze termin Vectrze to bedzie. Niestety do zebrania nie bedzie jeszcze na osiedlu nowego operatora bo wlasnie na tym zebraniu beda skladane podpisy pod uchwała do wprowadzenia nowego operatora, poniewaz jest to ingerencja w budynku i na to musi byc uchwała.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowano 10 stycznia 2010, o 13:43 przez czarna 123, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 10 stycznia 2010, o 16:21 
-

Głosowanie kto za a kto przeciw. :o e:

PostNapisane: 10 stycznia 2010, o 22:25 
-

Obrazki: 67
Pochwały: 7
Chopin bardzo nieładnie zachował się w stosunku do mnie gdy przechodziłem na ofertę Vectry, z której jestem bardzo zadowolony. Stąd moja rada: nie korzystajcie z Chopina tylko od razu podłączcie się pod Vectrę ;) :o e:

Ostatnio edytowano 10 stycznia 2010, o 22:25 przez grygo, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 01:57 
-

grygo napisał(a):
Chopin bardzo nieładnie zachował się w stosunku do mnie gdy przechodziłem na ofertę Vectry, z której jestem bardzo zadowolony. Stąd moja rada: nie korzystajcie z Chopina tylko od razu podłączcie się pod Vectrę ;) :o e:
Tylko jak się wprowadzasz do Orlex-ów to kable ma jedynie tam TVK Chopin.

PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 07:31 
-

Obrazki: 582
Pochwały: 13
grygo napisał(a):
Chopin bardzo nieładnie zachował się w stosunku do mnie gdy przechodziłem na ofertę Vectry

... nie narzekam, temat załatwiony w kilkanaście sekund :)
Nie próbowali nawet zatrzymać klienta.

PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 08:28 
-

W moim budynku sa obie firmy i mam swobodę wyboru

www.armator-i-skipper.pl

PostTen post został usunięty przez Lukas 20 grudnia 2012, o 09:20.
PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 12:56 
-

Obrazki: 21
Pochwały: 44
Ja mam Chopina i jest OK. Rzadko kiedy są powody do narzekań.

PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 13:31 
-

Obrazki: 13
Pochwały: 9
MKmario napisał(a):
pytanie techniczne do tych co maja vectre w orlexach - ciagneliscie nowe kable do mieszkan czy zostaly wykorzystane te co juz sa?
z tego co widziałam u sąsiadów ciągną nowe kable.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostTen post został usunięty przez Lukas 20 grudnia 2012, o 09:20.
PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 19:52 
-

Myśmy ten temat przerabiali na Śmiechowskiej rok temu i wtedy ludzie nie zgodzili się na kładzenie nowych kabli na klatce. Obecne okablowanie należy do Chopina, ale powinna być moźliwość położenia kabli innego operatora "jakoś w pionach", by nie niszczyć klatki. Tylko, że Chopin lub Orlex na etapie budowy te piony zalewa betonem, by utrudnić start konkurencji :>

PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 20:36 
-

Obrazki: 13
Pochwały: 9
MKmario napisał(a):
normalnie korytarzem po scianach?? a co administrator wspolnoty na to?
wspólnota wyraziła zgodę vectra okablowała klatki ( o jakości tego już nie będę pisać) a od ich kabli ciągną nowe kable do mieszkania , nie wygląda to estetycznie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 11 stycznia 2010, o 21:44 
-

a co na naszym osiedlu wyglada estetycznie??? Trzeba skończyc z tym wejherowskim monopolem!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1