OGŁOSZENIE
Teraz jest 19 października 2018, o 04:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 grudnia 2004, o 15:13 
-

Obrazki: 50
Dawniej - serial miać okre ślon ą liczbę odcinków. Ewentualnie dokręcano drug ą (góra trzeci ą!) serię.
Byća w tym jaka ś fabuća, jakie ś rozwinięcie i w ko ącu zwie ączenie akcji, jaka ś konsekwencja w kreowaniu postaci etc. - no i staćy zespóć aktorski...
Teraz - seriale (nawet te co lepsze) ci ągn ą się w niesko ączono ś Ś.
Fabuća staje się coraz debilniejsza, relacje między postaciami coraz bardziej kuriozalne, zmieniaj ą się nawet aktorzy. A caćo ś Ś nie zmierza do finaću, lecz jest nastawiona na nieustaj ąc ą kasę (z reklam) dzięki uzależnionej publice.
Aż ta się poćapie, że nie ogl ąda już żadnej fajnej historii (jak na pocz ątku), lecz jest wodzona za nos przez cynicznych producentów. Wtedy się wkurza, ogl ądalno ś Ś spada na ćeb na szyję - i serial nie tyle się ko ączy, co zdycha...
W niedawnym artykule "Gazety Telewizyjnej" nazwano to fachowo "skokiem przez rekina" (jaki ś popularny serial ameryka ąski stracić nagle widownię, gdy w n-tej serii bohater przeskoczyć na nartach wodnych grupkę rekinów).
Je śli ogl ądacie/ogl ądali ście jakie ś seriale - co byćo dla Was takim "skokiem"?
:?:
W moim ukochanym "Przystanku Alaska" - krótkie spiknięcie się Maggie i Fleishmana, a zaraz potem odej ście doktora w dzicz...
W lubianym przeze mnie "Z Archiwum X" - przeci ąganie w niesko ączono ś Ś "gćównej zagadki" (i nie wyja śnienie jej nawet w filmie kinowym - co byćoby kapitaln ą point ą).
W do ś Ś bawi ących mnie swego czasu "Zćotopolskich" - ślub Waldka i Marcysi (a pono Ś nadal ci ągn ą karykaturę tego serialu, mimo śmierci pana Machalicy-seniora).
Nieregularnie ogl ądane przez mnie "Na dobre i na zće" chyba wpakowaćo się od niedawna na kilka różnych "rekinów"...
Innych polskich telenowel nie ogl ądaćem w ogóle (poza kilkoma odcinkami " Świata wedćug Kiepskich" - który pono Ś skiep ścić się caćkiem po zniknięciu postaci Waldusia).

www.gkf.org.pl :-)

PostNapisane: 20 grudnia 2004, o 15:38 
-

Obrazki: 31
ogolnie telenowel nie ogladam ;-), wiec nie wypowiem się na temat Klanu Lubiczów czy 7-tysięcznego odcinak Moda na sukces. Co do seriali typu Archiwum X, to owego skoku rekina można się przyczepi Ś w wća śnie w mieszaniu aspektów kosmitów i ci ągćego niewytćumaczenia wielkiej tejemniczo ści. Prawda tam gdzie ś jest :)

PostNapisane: 22 grudnia 2004, o 21:49 
-

Obrazki: 212
Lubićam "Zćotopolskich" kiedy grać tam jeszcze Dionizy. Teraz to już zaczyna sie robi Ś zwykćy gniot telewizyjny. Niepotrzebnie przedćuża się ten serial... byća okazja żeby go przerwa Ś.
Dla mnie takim "skokiem" być moment kiedy Wiesiek zacz ąć gćo śno my śle Ś, a Zenek zabrać się za karierę polityczn ą.

Kiedy ś z przyjemno ści ą ogl ądaćam zmagania dwóch zaprzyja źnionych rodzin, serial pećen dobrego humoru "Miodowe lata". Uwielbiaćam sprzeczki Karola i Tadeusza, te ich sztuczki i podchody, żeby bezkarnie oszuka Ś swoje żony...w kancje kancjow i tak one zawsze postawićy na swoim... :diabel2:. No i moja ulubiona Marta Lipi ąska w roli tesciowej Karola :D:
Podobaćy mi sie te pierwsze odcinki, a przestaćam go oglada Ś, kiedy odeszća Agnieszka Pilaszewska, a rolę Aliny zaczęća gra Ś prawdziwa żona Żaka.

"Przystanek Alaska".... to byćo tak dawno, ale pamiętam t ą niepowtarzaln ą atmosferę maćego miasteczka, chciaćabym mieszka Ś w takim miejscu... :okulary2:

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 4 stycznia 2005, o 21:58 
-

Obawiam się, że przez rekina skacz ą wszyscy po kolei. Ogl ądaćem czasem "Plebanię" - tez cierpi na wymianę aktorów, a w ątki "dramatyczne" chyba sięgnęćy już absurdu - takie przynajmniej mam wrażenie po obejrzeniu fragmentów kilku odcinków jesiennych.
Teraz chyba dociera do tego miejsca "Klan", cho Ś tu też nie mam pećnej wiedzy, bo ogl ądam co który ś tam odcinek i nie zawsze po kolei. (Wczoraj widziaćem na TVP3 kawaćek pierwszego nakręconego 7 lat temu odcinka. Jacy oni byli mćodzi!

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:04 
....

Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2005, o 15:21 przez Candy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:08 
-

Obrazki: 4
Pochwały: 1
eee rysio to pikus przy tej babci (zapomnialem jak sie nazywa, ostatni raz klan ogladalem lata temu) ktorej dialogi ograniczaja sie do "bozesz ty moj" + "to ja naparze czaju" :D

pozdrawiam

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:23 
.,...

Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2005, o 15:22 przez Candy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:25 
-

Obrazki: 582
Pochwały: 13
Candy,
Co Ty tak do Rysia, co?? ;)

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:27 
....

Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2005, o 15:22 przez Candy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:31 
-

Obrazki: 582
Pochwały: 13
Candy napisał(a):
No ja go po prostu uwielbiam!!!

Twoje prawo, z drugiej strony, osobny serial mogliby kręci Ś o jego życiu, jego problemy s ą ekscytuj ące :/

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:37 
-

C a n d y , nie znęcaj się nade mn ą.......toż ten Rysio to półtora nieszczę ścia i do tego taki siyliczny :kosci:

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:49 
-

Candy napisał(a):
Jestem ciekawa, czy Rysio kiedy ś obnażył swój tors...

A babcia?

www.armator-i-skipper.pl

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:51 
....

Ostatnio edytowano 29 sierpnia 2005, o 15:23 przez Candy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 19:59 
-

Obrazki: 4
Pochwały: 1
no wlasnie, co z babcia ? :)

pozdrawiam

PostNapisane: 20 lipca 2005, o 20:00 
-

.....nnnnnno, na prezydenta to może by sie nadawał... jest taki ciepły.... :diabel2:

A r e , a babcia dalej tylko parzy ten czaj, niczego więcej się nie naumniała, bożesz ty moj... :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1