Teraz jest 18 grudnia 2017, o 22:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 października 2014, o 17:21 
-

Cześć wszystkim, którzy lubią i jako tako grają w kosza.

Szukam 9 osób chętnych, które chciałyby przez zimę pograć na którejś z Wejherowskich sal gimnastycznych. Ja osobiście ze względu na charakter mojej pracy mógłbym grać w poniedziałki, lub wtorki od 19:00 co drugi tydzień (2 lub 1,5 godziny). Oczywiście jakby było 10 osób to nawet jak jednego tygodnia byłoby 8 chętnych to nie powinno być problemu. Tym bardziej, że większość w miarę niedrogich sal nie ma pełnowymiarowych boisk do kosza. Koszt z tego co się dowiadywałem to około 80-100 zł za godzinę. No chyba, że macie jakieś dojścia do tańszych opcji.

Jeśli są jacyś chętni proszę o namiary. Mam nadzieję, że zgłoszą się osoby, które faktycznie potrafią jako tako pograć w wieku powyżej 15 lat, oczywiście starsi, tacy jak ja powyżej 30 mile widziani. Proszę o kontakt na maila martin_2222@interia.pl.

W najbliższy poniedziałek 13-10-2014 od 17:00 gram na boisku koło ulicy Granicznej przy TBSach. póki co to chyba jedno z nielicznych boisk z asfaltem w Wejherowie i nie pokrzywionymi koszami, ale grających jak na lekarstwo, więc Zapraszam. :-).

Pozdrawiam,
Marcin z osiedla Sobieski.

Ostatnio edytowano 21 listopada 2014, o 08:53 przez Marcin1978, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 10 października 2014, o 10:48 
-

W niedzielę też od 17:00 jestem na tym samym boisku na Granicznej przy TBSach więc śmiało zapraszam.

PostNapisane: 13 października 2014, o 09:36 
-

No w niedzielę, to chyba nikt z forum się nie pojawił. Całe szczęście 5 kolegów grających zjawiło się 17:45 więc chociaż trochę ruchu było. Dzisiaj 13-10-2014 od 17:00 do 18:00 jestem na tym samym boisku przy TBSach na Granicznej, więc zaproszenie nadal aktualne. Śmiało, nie wierzę, żeby w Wejherowie nie było osób, które grają w kosza.

PostNapisane: 15 października 2014, o 07:33 
-

:-). He He, 13-10-2014 pogoda skutecznie odstraszyła i nikt nie przyszedł. Ale to nic, zapraszam na niedzielę 19-10-2014 boisko do kosza przy TBSach na Granicznej. Jestem od 17:00 do 18:00.

Pozdrawiam,
Marcin z Sobieskiego

PostNapisane: 20 października 2014, o 17:03 
-

No więc witam ponownie. Jak to w życiu bywa ktoś był na koszu ale nie o 17:00 tylko wcześniej i faktycznie były to osoby mające pojęcie o grze w kosza. Ale oczywiście punkt 17:00 zakończyły grę, czyli się spóźniłem. Całe szczęście, że ściągnąłem brata z Gdyni. :-).

No więc skoro mimo kilkukrotnej próby znalezienia chętnych do gry nie przyniosło to efektu, to może chętni do gry wpisujcie gdzie i o której gracie. Chętnie się przyłączę do umiejących grać w kosza, czy to na dworzu, czy (jeśli oczywiście jest taka możliwość) do grających na sali, oczywiście pokrywając koszty takiej gry.

Pozdrawiam i nadal czekam na informacje od fanów gry w kosza.

Pozdrawiam,
Marcin z Sobieskiego.

PostNapisane: 23 października 2014, o 14:35 
-

No to aktualizacja. Zapraszam jutro 24-10-2014 09:30-11:00 na boisko na Granicznej przy TBSach. Gram też w sobotę 25-10-2014 na tym samym boisku od 16:00-17:30. Grających w kosza i dbających o formę zapraszam.

PostNapisane: 23 października 2014, o 16:59 
-

Pochwały: 6
Aż załuję, że nie gram w kosza...choć w szkole podstawowej (lata temu...)należało sie do reprezentacji i brało się udział w rozgrywkach na dość dobrym poziomie:) Twój upór w poszukiwaniu ekipy zrobił na mnie wrażenie! Życzę powodzenia, na pewno się uda!

PostNapisane: 27 października 2014, o 20:52 
-

No to czas na podsumowanie sobotniej gry. Oczywiście akurat w sobotę było 3 stopnie (całe szczęście na plusie) i faktycznie nikt z Wejherowa nie przyszedł, no więc ściągnąłem dwóch graczy z Gdyni. Mróz był, ale daliśmy radę :-).

No to zapraszam w najbliższą środę 29-10-2014 od godziny 10:00 do 11:00. Powinno być cieplej, jak ktoś z grających w kosza ma ochotę i czas akurat w tym nietypowym dniu, to zapraszam na boisko przy TBSach na Granicznej. Pozdrawiam grających w kosza, choć ciężko Was znaleźć, przynajmniej na boiskach otwartych. Jak gracie na sali w koszykówkę i brakuje Wam graczy to jestem do dyspozycji, chętnie się przyłączę. :-)

Marcin z Sobieskiego :-)

PostNapisane: 29 października 2014, o 12:11 
-

No pogoda dzisiaj super. Ale rozumiem, że pora nie najlepsza. Godzinka gry w pojedynkę :-), ale i tak było fajnie. W sumie to na razie nie wiem kiedy będę ponownie na boisku, ale jak Wy gdzieś gracie, to piszcie o której, które boisko, jak tylko będę miał możliwość to chętnie się przyłączę. Myślę, że gra z kimś mimo wszystko sprawia większą frajdę niż samo rzucanie do kosza bez jakiejkolwiek obrony.

Poczytałem ostatnio trochę o Wejherowskiej Amatorskiej Lidze Koszykówki w której chętnie też bym zagrał, niestety wygląda na to, że nie ma z kim, bo wszystkie teamy już obstawione.

Z tego co wiem liga zaczyna się przeważnie w okolicach lutego czy marca, więc jak ktoś ma ochotę pograć, dodatkowo UMIE GRAĆ i chciałby mieć udział w stworzeniu nowego Teamu o nazwie ``NIE ZNAMY SIĘ``, czyli zbieraninę ukrytych, uśpionych, zasiedziałych, lub zdziadziałych :-) talentów koszykarskich (oczywiście na poziomie amatorskim) to proszę o kontakt. Ja rekreacyjnie, chętnie bym w takiej lidze pograł. Mój mail to martin_2222@interia.pl . Jesli udało by się zebrać z 8 czy 9 osób grających to pomykanie w takiej lidze raz w tygodniu myślę, że dobrze i na formę wpłynie a i trochę zadowolenia da, a może i jakieś zwycięstwo się trafi (choć poziom ligi faktycznie wysoki, więc z tym ostatnim może być ciężko). Nie dla wyniku, ale dla samej frajdy i utrzymania formy zapraszam chętnych i czekam na odzew.

Pozdrawiam,
Marcin z Sobieskiego.

Ostatnio edytowano 21 listopada 2014, o 08:50 przez Marcin1978, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 2 listopada 2014, o 13:21 
-

No to kolejna aktualizacja. Zapraszam jutro 03-11-2014 od 16:00 do 17:00 na boisko przy ulicy Granicznej koło Wejherowskich TBSów.

Pozdrawiam pasjonatów koszykówki z Wejherowa,
Marcin z Sobieskiego

PostNapisane: 4 listopada 2014, o 08:15 
-

:-). Witam, wczoraj pogoda dopisała. :-( Ale niestety jak zwykle została mi gra w pojedynkę :-).
Nadal czekam na chętnych do stworzenia nowego zespołu ``NIE ZNAMY SIĘ`` i wzięcia udziału w rozgrywkach Amatorskiej Ligi Koszykówki w Wejherowie. Jeśli umiesz grać na przyzwoitym amatorskim poziomie zapraszam do kontaktu. Liga startuje w przyszłym roku. Nadal nie wierzę, że nikt więcej już nie gra w kosza i cierpliwie czekam. Może po prostu na złym forum piszę, ale gdzie, jak nie na forum Wejherowa szukać graczy z Wejherowa :-).

Pozdrawiam,
Marcin z Sobieskiego.

Ostatnio edytowano 21 listopada 2014, o 08:51 przez Marcin1978, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 4 listopada 2014, o 20:33 
-

Hej ja byłbym chętny pograć w kosza tylko niestety mam pracę gdzie jest nienormowany czas pracy więc jak wypadnie mi jakaś fucha będę siedział do wieczora lub będę jechał gdzieś na noc, więc musielibyśmy być na telefonie. Moim zdaniem umiem grać w kosza :) lecz dawno nie grałem i kondycja jest nie taka a chciałbym to nadrobić :) jeśli był byś zainteresowany to mój nr tel. 535500601.

PostNapisane: 5 listopada 2014, o 13:02 
-

No w końcu jakiś odzew. Nadal czekam na chętnych do gry w Amatorskiej Lidze Koszykówki, jeszcze jakiś 5 grających w kosza kolegów zdecydowanie by się przydało, ale jak w takim tempie będziecie się odzywać to do marca możemy nie zdążyć ze skompletowaniem jakiegokolwiek składu :-). Więc śmiało zapraszam grających w koszykówkę do stworzenia nowego zespołu ``NIE ZNAMY SIĘ`` i jak dobrze pójdzie do przystapienia do rozgrywek Ligi Amatorskiej. A wcześniej może uda zebrać chętnych i wynająć jakąś salę do pogrania w koszykówkę (przynajmniej raz na dwa tygodnie).

Przy okazji aktualizacja odnośnie gdzie i kiedy gram. Zapraszam chętnych na standardowe boisko przy TBSach na ul.Granicznej w Wejherowie od 16:00-17:00 w czwartek 06-11-2014 .

Pozdrawiam,
Marcin z Sobieskiego.

PostNapisane: 6 listopada 2014, o 18:36 
-

:-). No niestety, dzisiaj nawet mnie pogoda w Wejherowie odstraszyła od wyjścia i musiałem błyskawicznie zmienić plany. Grałem na boisku L.O. III w Gdyni. Całkiem przyjemnie ale jak zwykle w pojedynkę. Zapraszam jednak jak tylko nie będzie padać w najbliższą sobotę 08-11-2014 około 12:00-12:30 na boisko przy Granicznej w Wejherowie.

Oczywiście nadal potrzebni są chętni do stworzenia nowego zespołu ``NIE ZNAMY SIĘ`` i jak dobrze pójdzie do przystapienia do rozgrywek Ligi Amatorskiej. Na razie są 4 osoby chetne do pogrania w tych rozgrywkach, jeżeli Ty też czujesz się na siłach i masz ochotę pograć to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam pasjonatów koszykówki z Wejherowa i okolic,
Marcin z Sobieskiego.

Ostatnio edytowano 21 listopada 2014, o 08:51 przez Marcin1978, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 8 listopada 2014, o 14:00 
-

Witam,

No i dzisiaj mimo zachmurzenia pogoda dopisała, bo nie padało i temperatura też nienajgorsza. Gra jak zwykle ``sam na kosz`` :-). No nic i tak fajnie było, nadal czekam na chętnych do zespołu ``NIE ZNAMY SIĘ`` i jak dobrze pójdzie do przystąpienia do rozgrywek Ligi Amatorskiej.
Nadal również zachęcam do wpisywania gdzie i kiedy gracie w kosza, jak tylko będę mógł i miał czas to chętnie się przyłączę.

Pozdrawiam,
Marcin z Sobieskiego

Ostatnio edytowano 21 listopada 2014, o 08:52 przez Marcin1978, łącznie edytowano 1 raz

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1