Teraz jest 18 listopada 2018, o 17:35

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2850 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 listopada 2015, o 16:56 
-

Obrazki: 2
Pochwały: 91
znam to jako noplisy,ot zza kamienia taki woła noo,pleaseee!!!

PostNapisane: 17 listopada 2015, o 21:40 
-

"Andrzej Duda podjął decyzję o ułaskawienie byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. "aferze gruntowej", m.in. wiceszefa Macieja Wąsika. - Tą decyzją pan prezydent uwalnia wymiar sprawiedliwości od zarzutu polityczności. Andrzej Duda wyszedł z założenia, że lepiej tą sprawę przeciąć na początku i dać sygnał, że ludzie, którzy walczą z korupcją powinni być szczególnie chronieni - tłumaczył prezydencki minister Andrzej Dera."
onet.pl

Czyli bez zmian,kolesiów z koryta trzeba chronić-ot tak zwane postrzeganie prawa przez Prawo (ha ha) i Sprawiedliwość (ha ha),na marginesie,pan prezydent wszystkich Polaków (ha ha ha ) ułaskawił kogoś,którego sprawa nie została jeszcze zakończona.Widać nie chciał,aby wypłynęło to i owo .

PostNapisane: 5 stycznia 2016, o 17:05 
-

Jest mi ganc pomada co robi Ziobro,Macierewicz end Piotrowicz,ale uchwalenie tego prawa,jest poza jakąkolwiek oceną.Tak nawet za wczesnej Polski Ludowej nie było.
Jedyna nadzieja w tym,że owi myśliwi sami się powystrzelają.
Powiadają ,ze mąż pani Szydło,to zapalony myśliwy. Czyli jak zawsze są równi i równiejsi wobec prawa.Jak w Folfarku Zwierzęcym.
Najpierw to mi żal zwierząt,a potem szlak mnie trafia na fakt pozbawienia władctwa posiadaczy ziemi na której owi myśliwi patroszyć chcą zabitą zwierzynę.
I artkuł jest z Wyborczej,ale niestety zawiara prawdę.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... st.html#MT

PostNapisane: 6 stycznia 2016, o 18:03 
-

Załącznik:
bezdomni.jpg
Zastanawiam się jaki dom miała na myśli pani Premier Beata Szydło przemawiając do bezdomnych? Ten w opuszczonej altance czy może w węzle ciepłowniczym,a może ten sklecony z tektury lub ławkę na dworcu ? Bo przecież nie miało to być dowcipne albo co gorsze urągające bezdomnym? I dlaczego ten reporter z Katolickiej TV Trwam nie dopytał się o to tej kobiety?
Całe szczęscie,że Ci bezdomni nie wiedzą co powiedziała,bo z racji braku domu,to i telewizorów nie mają.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bezdomno%C5%9B%C4%87

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 7 stycznia 2016, o 07:43 
-

Obrazki: 0
Pochwały: 80
stoigniew napisał(a):
Załącznik:
bezdomni.jpg
Zastanawiam się jaki dom miała na myśli pani Premier Beata Szydło przemawiając do bezdomnych? Ten w opuszczonej altance czy może w węzle ciepłowniczym,a może ten sklecony z tektury lub ławkę na dworcu ?

:583: Nie bardzo rozumiem : Twój post to miało być dowcipnie czy szyderczo i złośliwie ?! W obu przypadkach strzał wyjątkowo chybiony. Pomoc bezdomnym, jaka została zorganizowana przez straże miejskie, pracowników MOPS- ów i GOPS-ów oraz MOPR-ów uważam za odpowiednią i godziwą. Doskonale można zauważyć, że w czasie, gdy panuje duży mróz, kontrole miejsc, w których przebywają osoby bezdomne są dla funkcjonariuszy i pracowników socjalnych priorytetem. Nie słyszałam też o przypadku kiedy to ktoś został odesłany spod drzwi noclegowni czy schronisk dla osób bezdomnych. Ale wiele osób, wydawałoby się - potrzebujących odmawia przyjęcia jakiejkolwiek pomocy, świadomych zagrożenia własnego życia. Dlaczego ? Oboje doskonale wiemy i o tych osobach nie dyskutuję, chyba że ktoś z nich jest prawnie ubezwłasnowolniony. Dla bezdomnego schronisko, noclegownia jest właśnie „domem”. Tak trudno to zrozumieć ?! Cóż więc dziwnego w apelu o nieopuszczanie "domów" ?!

PostNapisane: 7 stycznia 2016, o 09:36 
-

Zosia napisał(a):
Nie bardzo rozumiem
wiem,trudno to zrozumieć komuś,kto ma dom.Mój wpis nie dotyczył oceny pracy instytucji przez Ciebie przywołanych,tylko wypowiedzi pani Szydło.Bezdomni mają zostać w DOMACH.Oni mają ten Jej apel słyszeć.
Zwróciłam uwagę,że nie mają telewizorów,więc nie usłyszą.
Zosia napisał(a):
Doskonale można zauważyć,
-możliwe,ja nie zauważyłem.
Zosia napisał(a):
Dla bezdomnego schronisko, noclegownia jest właśnie „domem”
-ciekawe czy też tak uważałabyś,gdybyś miała tam "mieszkać"? Poza tym tam się tylko nocuje(jak sama nazwa obiektu wskazuje),a w ciągu dnia należy te przybytki opuścić.
Zosia napisał(a):
Tak trudno to zrozumieć ?!

PostNapisane: 7 stycznia 2016, o 10:33 
-

Obrazki: 21
Pochwały: 44
W skrócie chodzi o to, że premier Szydło użyła sformułowania "w domach", kierując je jakoby do bezdomnych? To chyba kolejny zamach na demokrację.

PostNapisane: 7 stycznia 2016, o 15:21 
-

Paweł napisał(a):
W skrócie chodzi o to, że premier Szydło użyła sformułowania "w domach", kierując je jakoby do bezdomnych?
-jesteś piśmienny,umiesz czytać ze zrozumieniem? Jeśli tak,to jeszcze raz przeczytaj o co Pani Premier Beata Szydło zaapelowała? Moim zdaniem wypowiedz jest jasna i zrozumiała. Czyżbyś był innego zdania ? Oj,nieładnie,nieładnie.

PostNapisane: 8 stycznia 2016, o 07:54 
-

AAHAA, no teraz zrozumiałem. Rzeczywiście! Jaaa cieee, ale to nie może tak po prostu przejść bez echa, to trzeba nagłośnić! Bić na alarm. Ale ta Szydło to jest!

Wykonałem mały wysiłek i znalazłem ten wywiad. Poniżej screen zrobiony niemal w tej samej sekundzie (widać po godzinie i fragmencie newsa, który się wyświetla). Nie ma tam żadnej informacji o apelu do bezdomnych. Dlaczego akurat mi się ta informacja nie wyświetla?

Czy możesz to wyjaśnić moherowalux?
Przecież ten wywiad wstawiono w październiku! Wtedy takie mrozy już były? Nie pamiętam...

Obrazek

PostNapisane: 8 stycznia 2016, o 10:31 
-

Ta fotka jest na facebooku. Sama widzialam i piszac odp.na Twój wpis nie miałam pojęcia że to manipulacja jest. Dobrze że to wyjaśniles.Dziekuje. Swoją droga.czego to ludzie nie wymyśla.

PostNapisane: 8 stycznia 2016, o 11:01 
-

To nie jest manipulacja, to ordynarne oszustwo, których ostatnio w mediach polskojęzycznych (bynajmniej nie polskich), niemieckich, brytyjskich i innych ostatnio pełno. To smutne, że ludzie tak łatwo to łykają i w następstwie są nawet w stanie wychodzić na ulicę i, pożal się Boże, protestować w obronie demokracji, wolności itd.

PostNapisane: 8 stycznia 2016, o 16:25 
-

Już jest na facebooku skan Pawła. Przykro mi,ale nie przyszło mi do głowy,że do niecnych celów można wykorzystać zdjęcie.

PostNapisane: 19 marca 2016, o 14:23 
-

Pochwały: 3
Przykład Dobrej Zmiany.
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,4442 ... okKrakLink

PostNapisane: 19 marca 2016, o 15:39 
-

Zielone Wzgórze napisał(a):

Właśnie naszli wczesnym rankiem mieszkanie gościa ,który jako powołany przez odp. państwowy urząd był odpowiedzialny za rozpoznawanie odgłosów z kabiny Tutki co spadła . Rozpoznał głos głos gen. Błasika. Teraz za to widać beknie facet,skoro miał rozpoznać głos Tuska ,a najlepiej Putina -do wyboru. Nabijam się,ale strach współpracować w czymkolwiek z tym państwem . Piszę "tym" ,bo nie czuję pisać ,że to "moje" państwo. Chciałbym ,aby PIS zrobiło -ale legalnymi sposobami-to,co obiecało,nawet jeśli by mieli dalej rozdawać kasę klerowi-pal licho,bogatym widać państwem jesteśmy,ale sposób w jaki działają jest zgodny ze sposobem PRL-co wg PIs było państwem totalitarnym.Jak mówił klasyk :"Sabo,Ludwiku ,nie idźcie ta drogą!!"(teraz podstawić należy PIS)

PostNapisane: 19 marca 2016, o 18:25 
-

Pochwały: 3
Znowu przyklad dobrej zmiany.
http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... Czolka3Img

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2850 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1