Teraz jest 18 grudnia 2017, o 15:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 marca 2012, o 14:21 
-

Obrazek
Obecne partie polityczne to nie mające oparcia w społeczeństwie grupy ludzi luźno powiązanych z powodu łączących ich interesów. Zdając sobie sprawę z tego faktu można popaść w przygnębienie. Ci ludzie kompletnie nie dbają o interes swoich wyborców, nawet nie próbują! "Ciemny lud" ma jedynie oddać "dobry" głos, a potem już tylko zamilknąć i znosić kolejne upokorzenia. Wychodząc z założenia, że jednak panowie posłowie i panie posłanki nie powinny być mitycznymi stworami z telewizji okopanymi na ul. Wiejskiej w Warszawie pragniemy stworzyć partię o bardzo silnym fundamencie w społeczeństwie. Dlatego ogłaszamy rekrutację i zachęcamy wszystkich patriotów do wstąpienia w nasze szeregi. NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW - PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

www.lospolski.pl
www.suwerennapolska.forumpolish.com
www.facebook.com/lospolski

PostNapisane: 7 maja 2012, o 12:42 
-

Chodzi o to, aby wreszcie patrioci się zebrali i zaczęli działać razem. Odczytywanie hasła jako zarzuty braku patriotyzmu to wybitna nadinterpretacja i przejaw złej woli. Co do zarzutów o narodowy socjalizm to muszę przyznać, że posiadanie rozumu nie boli, a czasem się nawet przydaje! Proponuję poszukać, może gdzieś niedaleko się zagubił akurat. Odsyłam do strony internetowej: www.lospolski.pl i proponuję czytać, o ile kolega oczywiście potrafi. Pozdrawiam!

PostNapisane: 8 maja 2012, o 13:48 
-

Obrazki: 21
Pochwały: 44
Na wejhercomie jak się napisze "patriotyzm" albo "kościół" albo "ksiądz", to oto czego można się spodziewać na pewniaka:

Obrazek

PostNapisane: 8 maja 2012, o 17:00 
-

Obrazki: 63
Pochwały: 93
Bardzo fajne podsumowanie pewnych schematów :)

Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim ;)

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 17 kwietnia 2013, o 10:36 
Już nadszedł czas Patriotów,
http://wyborcza.pl/1,75478,13751309,Pol ... Ogien.html

-- 17 kwi 2013, o 10:38 --

Zakilles napisał(a):
aby wreszcie patrioci się zebrali i zaczęli działać razem.
-i po kłopocie.Już działają razem,a nawet w porozumieniu.

PostNapisane: 17 kwietnia 2013, o 11:05 
-

Pochwały: 12
Cytuj:
Po ulicach blokowiska, typowej sypialni miasta, wałęsają się grupy nastoletnich nazi-chuliganów, szukających zaczepki

za: http://wyborcza.pl/1,75478,13751309,Pol ... z2QiJ3JDms

rozwaliło mnie to:)

PostNapisane: 17 kwietnia 2013, o 11:17 
-

Pochwały: 8
smutna napisał(a):
Już nadszedł czas Patriotów,
http://wyborcza.pl/1,75478,13751309,Pol ... Ogien.html

-- 17 kwi 2013, o 10:38 --

Zakilles napisał(a):
aby wreszcie patrioci się zebrali i zaczęli działać razem.
-i po kłopocie.Już działają razem,a nawet w porozumieniu.

Medialna propaganda jednak robi swoje :).

PostNapisane: 17 kwietnia 2013, o 14:51 
-

Obrazki: 11
Pochwały: 33
Zakilles napisał(a):
Chodzi o to, aby wreszcie patrioci się zebrali i zaczęli działać razem. Odczytywanie hasła jako zarzuty braku patriotyzmu to wybitna nadinterpretacja i przejaw złej woli. Co do zarzutów o narodowy socjalizm to muszę przyznać, że posiadanie rozumu nie boli, a czasem się nawet przydaje! Proponuję poszukać, może gdzieś niedaleko się zagubił akurat. Odsyłam do strony internetowej: http://www.lospolski.pl i proponuję czytać, o ile kolega oczywiście potrafi. Pozdrawiam!

Jak rozumiem powyższy dość chamski w treści tekst ma przysporzyć wyborców? Czy co?

Potem to się już tylko straszy... ;)

PostNapisane: 17 kwietnia 2013, o 16:29 
Kret, - co śmiesznego widzisz w fakcie,że Ci nazi-chuligani straszą ludzi i dopuszczają się nawet do podkładania ognia pod drzwiami mieszkań?Sądziłam,że mój komentarz zostanie zrozumiany właściwie,jako sarkastyczno-groteskowy.Absolutnie nie utożsamiam się z "patriotami"z tego tematu.
Uważam,że skoro Anglicy bardzo dobrze przyjęli moje dzieci,które w Anglii znalazły pracę,mieszkanie i zdobyły wyższe wykształcenie,to ja powinnam tą samą dobrą monetą odpłacić się ludziom,którzy w naszym kraju chcą znaleść lepsze życie.
Jedynie szkoda,że wcześniej nie sprawdzili,że jadą do kraju w którym tzw.obcy (mogą być i z Australii,kraj pochodzenia nowo przybyłych nie ma znaczenia) nie mają racji bytu i są prześladowani.

PostNapisane: 17 kwietnia 2013, o 20:17 
-

Pochwały: 6
Wtrącę swoje "trzy grosze" w ten temat.

Przesłanie odbieram jako niezadowolenie z tego w jakim kierunku zmierza kraj. Nie trzeba być fachowcem, żeby zauważyć iż gospodarczo jesteśmy kolonią państw zachodniej europy i one czerpią z nas ile się da. Niestety to wina kolejnych rządów, które nieudolnie sterowały naszą ojczyzną.
Wstąpiliśmy do UE ale na fatalnych warunkach.

Reszta wymaga głębszych rozważań.

PostNapisane: 18 kwietnia 2013, o 09:28 
-

Pochwały: 12
smutna napisał(a):
Kret, - co śmiesznego widzisz w fakcie,że Ci nazi-chuligani straszą ludzi i dopuszczają się nawet do podkładania ognia pod drzwiami mieszkań?

Hej, w tym nic. Absolutnie nic. Dla mnie obcokrajowiec, który pracuje itp. jest więcej wart niż spore grono naszych rodaków darmozjadów.

Co było dla mnie konkretnie śmiesznego? Podziwiałem fantazję autora artykułu, dlatego wkleiłem jeden cytat.

Kręcąc się dniem i nocą "po ulicach blokowisk, typowych sypialni miast" mniejszych i dużych, nigdy nie spotkałem "grup nastoletnich nazi-chuliganów, szukających zaczepki". Jakiś drobnych bandziorków i owszem, ale nigdy nie widziałem "grupek nazi-chuliganów". No sorry, ale autor trochę przesadził. No ale cóż... dramatyzm w artykule jest w cenie.

Zauważ też te podtytuły: "Bierność Policji". Cały artykuł strasznie dramatyczny, a na końcu, co pewnie nie każdy zauważył:

Cytuj:
Policja otrzymała zgłoszenie od sąsiada o palącej się wycieraczce. Kiedy patrol przyjechał na miejsce, pożar był już ugaszony. Stwierdziliśmy okopcone drzwi, framugę i podłogę. Osoby przebywające w mieszkaniu poinformowano, że w takiej sprawie czynności procesowe mogą być prowadzone wyłącznie na wniosek poszkodowanych. Do dzisiaj taki wniosek do nas nie wpłynął - mówi Andrzej Baranowski, rzecznik prasowy podlaskiej policji. Dodaje, że ze względu na swój charakter sprawa leży oczywiście w obrębie zainteresowania policji.

PostNapisane: 19 kwietnia 2013, o 04:34 
-

Obrazki: 0
Pochwały: 78
Bizi. napisał(a):
Wstąpiliśmy do UE ale na fatalnych warunkach.

Nie powinniśmy wstępować na żadnych .

Patriotyzm, ku boleści co poniektórych, odradza się wśród młodego pokolenia. Ja przyglądam się temu procesowi z ogromną dawką życzliwości, jako na dodatkowy element, który być może wywali na bruk ekipę szkodników. Jeśli tak, to bezpardonowo będzie.

PostNapisane: 19 kwietnia 2013, o 14:49 
-

Obrazki: 11
Pochwały: 33
Zosiu - od lat uważam, że jak ktoś się dorwie do władzy natychmiast zaczyna mieć swoich wyborców w du***. To najzwyklejszy, ale bardzo drogi kabaret.

Potem to się już tylko straszy... ;)

PostNapisane: 19 kwietnia 2013, o 17:53 
-

Obrazki: 0
Pochwały: 78
tomciog napisał(a):
Zosiu - od lat uważam, że jak ktoś się dorwie do władzy natychmiast zaczyna mieć swoich wyborców w du***. To najzwyklejszy, ale bardzo drogi kabaret.

Chociaż Mać Moja Rodzona uczyła mnie, że nie ma grabi, które od siebie grabią, ja nadal mam nadzieję ...
Uważam także, iż wymiana całej obecnie nam panującej szajki na kogokolwiek daje przynajmniej nadzieję na powstrzymanie najbardziej zachłannej grupy złodziejskiej w historii wolnej Polski. Chociażby i to byłoby dobre.

PostNapisane: 25 maja 2013, o 22:33 
-

http://kultura.onet.pl/ksiazki/fragment ... tykul.html
i komentarz do tego artykułu.
Książka jest o życiu J.Urbana,ale pośrednio również dotyka Gen.Jaruzelskiego.I niezależnie od tego,że to może dziś jest mało popularne,jestem pełen uznania dla Generała Jaruzelskiego,przede wszystkim jako uczciwego i
szlachetnego człowieka i Polaka.Nie kradł,nie malwersował,nie ganiał za pieniędzmi -służył Ojczyznie jak potrafił.
Przy ocenie stanu wojennego możemy się różnić,lecz z pewnością chciał aby było mniejsze zło.I tak się stało.
No a nowocześni kombatanci-nawet tacy wielce zasłużeni,co biegali z ulotkami-dorwali się do koryta i co robią,NO CO ?Czy tego na dzisiaj nie widać ?Biorą co im w łapki wpadnie i ciągle mało.Samochody,wille,konta w bankach zagranicznych i krajowych i jeszcze głośno twierdzą,że Polacy się bogacą-NA BOGA-TO ONI SIĘ BOGACĄ .

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1