Teraz jest 18 grudnia 2017, o 15:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 września 2017, o 06:30 
-

Pochwały: 3
Szanowni,

Zapisy do sekcji aby jak mi wytłumaczono były bez zarzutów, że w duzym stopniu są nasączone dziećmi pracowników WCK i UM zostały zorganizowane przez stronę www WCK.

Mam pretensje, że i tak wyszło jak zawsze, czyli należało wiedzieć o której godzinie usiąść przed komputerem.

Naiwnie myślałem, że zapisze dziecko na zajęcia z animacji.
Zapewne jednak zainteresowanie przerosło mozliwości. :)

Na szczęście teraz wg pracowników WCK nikt nie zarzuci nikomu nic.

I tak o godzinie 6 rano nie było miejsca na wszystkich najciekawszych zajęciach.

Szkoda, że nie czatowałem od północy :) Masakra, jak to okresla młodzież.

Teraz czekamy na listę nazwisk, aby zobaczyć kim jest 6 szczęśliwych rodziców.., (np moja wymarzona dla dziecka sekcja animacji) :)

I teraz uwaga serdeczna, skoro tak bardzo chciano być transparentnym, to dlaczego nie określono godziny od której startują zapisy?

I uwaga nr 2: Skoro jest dużo więcej chętnych, to czy nie uczciwe jest aby losowano dzieci z całej listy chętnych???

I co na to UM Wejherowo? Czy jest szansa aby "dobra zmiana" była realną zmianą?

Czy to jest w porządku? Czy coś się zmieniło, czy znowu chodziło aby coś wykombinować aby tylko miec czym się zasłonić?

pzdr

KK
akfenik@vp.pl

PostNapisane: 24 października 2017, o 15:06 
-

Pochwały: 6
Jeżeli jest aż tak duże zainteresowanie zajęciami, np animacją to ktoś powinien zastanowić się, czy czasem nie stworzyć dodatkowej grupy (grup).
Nie wiem na ile w kosztach zajęć partycypuje miasto - a chcę przypomnieć, że żadne zajęcia nie są darmowe - rodzice ponoszą comiesięczne opłaty.
Sam system w czasie zapisów się najzwyczajniej wykrzaczył i konieczna była "ręczna" weryfikacja zgłoszeń.
Wracając do grup. Najczęściej zajęcia nie są ograniczane do roku i kolejna edycja nie zaczyna się od zera tylko kontynuuje tematy dalej - tak jest min. z animacją.
Podobnie jest również w grupach tanecznych, choć tutaj dochodzi czynnik wiekowy i najczęściej dzieci przechodzą z grup młodszych do starszych aż do zakończenia naturalnego.
Nie ulega wątpliwości, że zainteresowanie zajęciami przerasta aktualne możliwości WCK ale np na takiej fotografii u p. Formeli nie widziałem jeszcze tłumów a zajęcia są ciekawe.
Myślę, że sprawę należałoby zgłosić zarówno do WCK jak i do UM ale nie na zasadzie "dlaczego moje dziecko się nie dostało" tylko "co można zrobić aby więcej dzieci mogło w zajęciach brać udział".

Strefa czasowa: UTC + 1