Teraz jest 22 września 2018, o 02:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 października 2012, o 10:20 
-

Obrazki: 63
Pochwały: 93
Wygląda na uszkodzony nośnik, jesli niedawno kupowałeś tego windowsa, poproś w sklepie o sprawdzenie bądź wymianę :diabel:

Autor postu otrzymał pochwałę

Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim ;)

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 18 października 2012, o 12:58 
-

Lukas napisał(a):
Wygląda na uszkodzony nośnik, jesli niedawno kupowałeś tego windowsa, poproś w sklepie o sprawdzenie bądź wymianę :diabel:

racja z nosnikiem nie tak było i odpalał sie z 30 minut!!!! :p

PostNapisane: 18 października 2012, o 20:36 
-

w windows 7 ultimate jak dodac glosniki oraz jak zrobic by byly widoczne ze sa i graly?

PostNapisane: 6 listopada 2012, o 15:21 
Koko, wszystko takie robisz w panelu sterowania>dźwięk. Innego miejsca do ustawień nie ma.

PostNapisane: 22 marca 2013, o 12:08 
-

Obrazki: 3
Pochwały: 10
Wytłumaczy ktoś czemu ostatnio na co 2 stronie trzeba akceptować regulamin o ciasteczkach? Początkowo myślałem że po prostu dziewczyna mi w kompie namieszała, ale teraz konsola też o to zapytała ;)

PostNapisane: 25 marca 2013, o 08:56 
-

Pochwały: 5
Nie wiem, ale przypuszczam, że była jakaś aktualizacja prawa internetowego lub o ochronie danych osobowych. Sam z siebie raczej by tego nikt nie wstawiał.

PostNapisane: 25 marca 2013, o 09:05 
-

Obrazki: 63
Pochwały: 93
tak a'propos ciasteczek, ostatnio przeczytane na profilu fejsowym pixlab.pl

"Paradoks Ciasteczek :)

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis pamiętał, że zamknęli Państwo komunikat informujący o wykorzystywaniu plików cookies."

;-)

Cały czas do przodu i staramy się przede wszystkim ;)

PostNapisane: 25 marca 2013, o 12:54 
-

Pochwały: 12
arsi7 napisał(a):
Wytłumaczy ktoś czemu ostatnio na co 2 stronie trzeba akceptować regulamin o ciasteczkach? Początkowo myślałem że po prostu dziewczyna mi w kompie namieszała, ale teraz konsola też o to zapytała ;)

http://internet.gadzetomania.pl/2013/03 ... =RSS-Wpisy

Autor postu otrzymał pochwałę

PostNapisane: 25 marca 2013, o 13:04 
-

Obrazki: 10
arsi7 napisał(a):
Wytłumaczy ktoś czemu ostatnio na co 2 stronie trzeba akceptować regulamin o ciasteczkach? Początkowo myślałem że po prostu dziewczyna mi w kompie namieszała, ale teraz konsola też o to zapytała

Ciasteczka to tylko mały fragment nowelizacji Prawa Telekomunikacyjnego, które weszło w życie 21 stycznia 2013 roku. Zmiany dotyczą m.in. informowania użytkowników mobilnego Internetu o przekroczeniu limitu transferu, skróceniu czasu, naj jaki podpisywane są umowy (maksymalnie 2 lata) czy skrócenie czasu przechowywania przez telekomy informacji o naszych połączeniach z 24 do 12 miesięcy.

Wśród zmian jest również ta, dotycząca ciasteczek (z jej treścią można zapoznać się m.in. w Dzienniku Ustaw), a urzędniczy slang na zrozumiały język przekłada m.in. wyjaśnienie ze strony Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji:

Ciasteczka (cookies) w komputerach. Bez nich nasze życie w Internecie byłoby uciążliwe – przeglądarka nie pamiętałaby naszych preferencji, lub ostatniego miejsca naszych odwiedzin na stronie. Z tego samego powodu odwiedzana przez nas kilkakrotnie strona serwowałaby nam w kółko te same reklamy. Ale też boimy się, że szpiegujące nasze ruchy w Internecie ciasteczka naruszają naszą prywatność.

Komisja Europejska uznała więc, że musimy o instalacji ciasteczek wiedzieć jak najwięcej. Ale gdybyśmy przy każdym wejściu na nową stronę musieli klikać, czy je chcemy, czy nie, byłoby to bardzo uciążliwe. Dlatego w nowej ustawie proponujemy, aby użytkownik mógł wyrazić zgodę za pomocą ustawień przeglądarki – tam ustawimy poziom, ile i jakich chcemy ciasteczek. Przyjęliśmy zasadę, że musimy być o kwestii i działaniu cookies poinformowani.

Od chwili uzyskania informacji o cookies każda nasza decyzja (a także jej brak w postaci braku zmiany domyślnych ustawień przeglądarki umożliwiających przetwarzanie cookies) będzie wyrazem świadomego aktu woli.

I właśnie z tego powodu na stronach zaczynają pojawiać się informacje o ciasteczkach. Problem w tym, że w wielu przypadkach efekt jest dyskusyjny i raczej odwrotny od zamierzonego. Dlaczego?

Świadomi użytkownicy Sieci raczej nie potrzebują tej informacji – z reguły mniej więcej orientują się, że coś takiego istnieje i do czego może być wykorzystywane. Niestety, jest również druga grupa – osoby, dla których przeglądarka to Google, a Internet to taka literka „E” na ekranie, albo kolorowe kółko albo – rzadziej – jakaś inna ikona domyślnej przeglądarki. Nie, nie kpię z nich w tym miejscu, tylko zwracam uwagę na fakt, że oni też istnieją. A nawet, jak przypuszczam, stanowią większość.

Obrazek
---------------------------------

PostNapisane: 15 kwietnia 2013, o 08:49 
-

Cytuj:
Otóż mam taki problem przy uruchomieniu kompa jak już na ekranie pojawi się ekran do instalowania windowsa 7 nie mam 1/3 obrazu i nie idzie zainstalowac systemu bo nie widze co pisze nie ma tych napisow widac. Napisow nie ma widac poniewaz ekran zmienia rozdzielczosc sam 640 na 480 piksel.Szybciej bylo ustawione 1280 na 760.

problem z kartą graficzną?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1