Teraz jest 25 maja 2017, o 22:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 stycznia 2014, o 13:48 
-

Obrazki: 1
Pochwały: 2
Pewnie czasem ktoś tam sobie przeklnie podczas gry, ale w momencie gdy XboxOne (czyli kupa kabli i tranzystorów w plastikowej obudowie) jest włączony, można oczekiwać pewnego ruchu od strony poprawnych polityczno-obyczajowo programistów. Wow- Kinect mnie słucha! Żadnej zmiany tutaj.
Lekki szok, kupa gratów spod mojego telewizora uczy mnie jak... mówić, nawet wtedy, kiedy się jąkam.

Są gry które kiedy usłyszą przekleństwo odpowiednio zareagują:
http://www.youtube.com/watch?v=Q5okb9Vc8SY

"Bad Language"? Kupić coś co mechanicznie próbuje mnie ustawić, to lekkie przegięcie. Od paru miesięcy mam PS4 i nie mam żadnych z tym urządzeniem problemów.

Wycofałem swój abonament XboxLiveGold, M$ po prostu ściemnia z tymi grami za darmo w ramach abonamentu LiveGold. Na PS3 są gry nowe w ramach PSPlus, a "micro miękcy" po prostu sobie w kulki lecą (czytaj:brak jakichkolwiek gier dla ludzi).
Firma taka jak M$ która może kupić chyba dowolny kraj na tej planecie, po prostu ma gdzieś nas wszystkich.

Spod telewizora usunąłem XboxSlim, dałem dzieciakom do zabawy, w jego miejsce (obok PS3) postawiłem niezwykle smukłą PS4. Kapitalny sprzęt, cichy, szybki- naprawdę next gen (nie to co XOne- 720P i wygląd cegły z dziurami... ).
Kapitane menu w PS4, super szybkie, pełna swoboda w poruszaniu się, ekstra łatwe wpisywanie tekstu na nowym padzie z wykorzystaniem żyroskopów, nic nie umierać!! Jak dla mnie to M$ poległ na całej linii w tym starciu.

Autor postu otrzymał pochwałę

PostNapisane: 24 stycznia 2014, o 21:44 
-

Obrazki: 3
Pochwały: 10
Moim zdaniem lepiej wypada PS, bo nie olewa klientów. Jak napisałeś - są darmowe gry w które chce się grać. Styczność miałem tylko z PS4, którego pad wydaje się koszmarnie słaby, a touchpad po upadku na ziemie zapewne wyleci. Kwestia wyglądu - każdemu co innego się podoba. XBO podoba mi się ze względu na prostotę - ładnie będzie wyglądał w towarzystwie kina domowego, dekodera i starego video :) PS4 jest konsolą brzydką. O ile pierwsze wersje konsol PS, PS2, PSP i PS3 były ładniejsze (i wytrzymalsze) od wersji slim, o tyle mam nadzieję że PS4 Slim będzie tym czego brakuje mi w wyglądzie PS4. Gdybym miał wybierać - kupił bym PS4, chociaż puki co nie warto. Poczekam aż wyjdą nowe wersje konsol, gry będą pokazywały co te konsole pokazują, a ceny będą bardziej przyziemne.

Zobacz profil Prywatny album  

PostNapisane: 27 kwietnia 2014, o 10:38 
-

Używam PS4 dość drastycznie, i pad wytrzymuje bez problemu (a upadł wielokrotnie :). Jest bardzo dobrze wyprofilowany, ma zupełnie inne proporcje względem pada od PS3, jest przemyślany i zupełnie od nowa zaprojektowany. Nie wiem przy jakich grach miałeś okazję go wypróbować (i z tego co widzę to nie jesteś właścicielem PS4), ale ilość usprawnień robi kolosalne wrażenie.
Mam wielkie łapy i w końcu jest pad, który do nich pasuje. A nie mam już 15-tu lat ;)
Chociażby taki Infamous: Second Son- kiedy robisz graffiti musisz trzymać pad jak puszkę z farbą, porząsnąć nim (głośniczek w padzie symuluje dźwięk kulki w puszce) no i zupełnie intuicyjnie już przyciskasz R2 i samym padem po prostu malujesz (ruchy ręki są dokładnie odwzorowane).
Killzone także pokazuje pewne usprawnienia pada. Logi i pamiętniki są odsłuchiwane właśnie z pada, no i intuicyjne wykorzystanie touchpada (szybki dostęp do różnorakich funkcji gry).
I myślę że warto już teraz kupić PS4, nie ma na co czekać.
Music Unlimited też robi super wrażenie. Kapitalnie współpracuje z super szybkim systemem PS4.

Aha. W samym padzie jest gniazdo mini jack. Można podłączyć słuchawki do pada i cieszyć się nie tylko z voice chat, ale po prostu użyć go jako słuchawki systemu. Sam używam ten gadżet dość często :)

A co do wyglądu PS4- kwestia gustu. W każdym razie PS4 jest niska, wąska i nie kłóci się z resztą sprzętu w domu. Gustowny świetlany pasek w stanie stand by, po prostu fajny ;)

PostNapisane: 28 stycznia 2017, o 15:21 
-

Haha, ale pisałem :)
Jak ktoś chce pogadać o konsolach to zapraszam.
Teraz mam PRO i XBoxS pod 4K, PSVR i T500RS z wajchą (Bozia mnie pokaże za chwalipięstwo kiedyś :) ) i jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie pomogę w miarę wiedzy i możliwości :)

Obrazek

No i wspomaganie HDR robi super wrażenie, ale i tak chyba nie będzie to tu widoczne :)

Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1